“Пісні, які я почала писати зараз, приносять мені суцільне задоволення”: SKYLERR про творчість, хейт та особисте

"Пісні, які я почала писати зараз, приносять мені суцільне задоволення": SKYLERR про творчість, хейт та особисте

Співачка Валерія Кудрявець, відома під псевдонімом SKYLERR, яку ми всі почули саме після спільної зі “100лиця” роботи — “Вечорниці”, поділилася з нами майбутніми планами, розповіла про жіночу дружбу в українському шоубізнесі, хейт та особисті стосунки. Нагадаємо, що майже кожна пісня виконавиці віруситься у ТікТок, а останні її роботи потрапили у топ-100 на музичних цифрових майданчиках України.

Валеріє, перше про що хочемо запитати — “Вечорниці”, саме ця пісня принесла тобі популярність. Чи чекати нам на ремікс або її нову версію?

Так, дійсно, “Вечорниці” принесла популярність мені та гурту “100лиця”, бо це наша спільна пісня. Вона “стрельнула” в один день так, що він змінив життя і розділив його на “до” і “після”. Вона має залишитися тією, якою її почули вперше, тією, якою вона стала популярною. Ремікси роблять різні інші люди, їх можна почути в YouTube. Нову версію “Вечорниці” ми робити не збираємося, а ремікс, якийсь свій особливий теж. Єдине, що ми зі “100лиця” плануємо влітку спробувати здивувати людей новою піснею “Дай, Боже”, щоб вона повторила успіх “Вечорниць”.

Думаємо, що всі помітили зміну стилістики твоїх пісень, ти почала відходити від етномотивів. Чи було це спричинено тим, що в Мережі шириться твердження, що ти “співачка однієї пісні”?

Я потроху почала відходити від етномотивів, хоча влітку на вас чекатиме пісня, все ж таки, зі збереженням того, з чого я почала. Але це спричинено точно не коментарями людей, що пісні схожі між собою або що я співачка однієї пісні, я так не вважаю. Навіть пісні з етномотивами — це був свій стиль, в мене вони були різні — “Назви моє ім’я“, “У полі калина“, “Дзвін“. 

Це взагалі різні пісні, якщо уважно послухати. Але відходжу від етномотивів, тому що завжди хотіла співати в тому стилі, у якому ви зараз почали мене чути. Це “Заборонене”, “Чому вона?”, я такі пісні писала ще до війни, просто так склалася доля, що популярність мені принесли “Вечорниці”. Але, ці пісні, які я почала писати зараз, вони приносять мені суцільне задоволення. 

Мені подобається в піснях бути подружкою, стиль і що люди мене в ньому круто сприймають. Що “Заборонене“, що “Чому вона?“, ці пісні потрапляли в топ-100, хоча навіть мої інші треки в етностилі не потрапляли. Але, я кажу, що влітку ви, можливо, почуєте ще пісню в етномотиві, але над усе я зараз схильна до того, що хочу відходити у стиль, який ви зараз чуєте — “Чому вона?”. І побачимо як воно буде.

"Пісні, які я почала писати зараз, приносять мені суцільне задоволення": SKYLERR про творчість, хейт та особисте

Твоя зовнішність завжди піддається хейту у соціальних мережах, бо завжди зʼявляються ті, хто стверджує, що ти “перекроїла” себе. Це тебе зачіпає чи навпаки — викликає гордість за свою природну вроду?

Я не можу погодитися з твердженням того, що моя зовнішність не піддається хейту, бо на 200 приємних повідомлень може бути два-три про те, що я себе “перекроїла”, що в мене є зірковий хірург, що ми з якимись артистами дуже схожі. Мене це ніяк не зачіпає, бо аудиторія, яка мене любить, аудиторія, яку люблю я набагато більше. Я вже взагалі вважаю, що я одна з тих артистів, яких, поки що, дай Боже, так буде й далі, хейт обходить стороною. І мені, навпаки, дуже приємно, я дуже вдячна тому, що люди мене приймають різною. Тому що вони мене люблять і так само мені хочеться з ними ділитися і своєю любов’ю, і своїми емоціями. Тому мене хейт щодо “перекроєної” зовнішності ніяк не зачіпає, бо я знаю правду і це для мене найголовніше. Моя аудиторія знає це також і, звісно ж, мені приємно, що мою природну вроду вважають зробленою.

Яким буде твій новий трек? Чекати на нові “Вечорниці” або зовсім нетипове для тебе?

Новий трек буде зовсім скоро. Люди знають мою тенденцію зараз — випускати пісні один раз на місяць-півтора. Новий трек буде танцювальним, він не буде нетиповим для мене, це не будуть “Вечорниці”, але це буде більше той стиль, в якому ви чули від мене останні два місяці. Але трішки, все ж таки, буде відрізнятись, це буде танцювально-запальна пісня і, звісно ж, про кохання. Дуже цікава реакція людей. 

Мені хочеться вірити, що все вийде і людям все сподобається. Це одна з перших пісень, яку я написала не сама. Я її купила у Нікіти Кісельова. Це один із відомих українських сонграйтерів. Зараз він ще й відомий вже як співак, виконавець пісні “Романтично”, ТікТок-хіта. Цікаво, який в нас вийде результат, бо для мене дуже незвично, що пісню написала не я, але, все ж таки, коли її зараз вже співаю, то вона “прям моя-моя”.

"Пісні, які я почала писати зараз, приносять мені суцільне задоволення": SKYLERR про творчість, хейт та особисте

Нещодавно у своїх сторіз ти поділилася зі своїми підписниками особистим. Як давно ти у стосунках, як твій хлопець сприймає сексуальні образи SKYLERR?

Насправді я вже відносно давно показувала. Не знаю, чомусь мені зараз хочеться залишати своє особисте особистим, більше показувати людям свій творчий шлях. Іноді ділюся веселими чи чутливими моментами зі своїх стосунків. 

Як мій хлопець сприймає сексуальні образи SKYLERR? (Сміється). Та ніби нормально, я вважаю, що вони не дуже відверті, це не вульгарно, це жіночно і, мені здається, що нормальний хлопець пишається тим, що в нього є така SKYLERR.

Щодо впізнаваності, чи відчуваєш вже наслідки або складнощі, викликані твоєю популярністю у звичайному житті?

Насправді складнощів я не дуже відчуваю, але є таке відчуття, що, коли йду по торговельному центру, бачу погляди, бачу що мене впізнають, десь на заправках чи на вулиці. Одразу виникають думки, що, тебе знають і ти завжди маєш гарний вигляд. Ось чомусь мені здається, що все ж таки, так, я якби й людина, яка може бути в домашньому якомусь вигляді, але, все ж таки, мені здається, що артист має нести якийсь, окрім поведінки ще й візуальний приклад. Я дівчинка, я транслюю все, що пов’язано з жіночністю і мені здається, що я і в принципі в житті намагаюся бути завжди доглянутою. Тому, коли мене ще й бачать люди, які мене знають, вони мають мене бачити також у кращому вигляді. І іноді йду вулицею, голову не помила, кудись біжу і думаю: “Слухай, Лєр, тебе люди знають, ти маєш завжди гарно виглядати”.

Робота зі “100лиця”, з чого ви починали та як давно вже знайомі? Можливо у вас були вже спільні роботи, які ніхто не чув?

Робота зі “100лицею” почалася з роботи з Владом Ступаком, це один з солістів групи “100лиця”. Ми почали працювати у 2021 році над моїм альбомом, який мав вийти у квітні 2022 року. Але цього не трапилося, бо почалася повномасштабна війна. 

За цей час, поки він працював як мій саундпродюсер, ми, звісно, здружилися і за цей час в них встигла з’явитися група “100лиця” і, коли вже почалася війна, ми дуже хотіли випустити якийсь трек разом. І ось почали думати що робити, так з’явилися “Вечорниці”. Це наша перша спільна робота і я думаю, не остання, бо будемо дивувати, люди чекають на саме таку колаборацію, яку вони вже почули, за яку вони нас полюбили. Тому, можливо вже влітку, ми здивуємо чимось новим разом.

"Пісні, які я почала писати зараз, приносять мені суцільне задоволення": SKYLERR про творчість, хейт та особисте

Цікавою темою є жіноча дружба в українському шоубізнесі. Поряд з тобою можна побачити Машу Кондратенко та Алісу Панчук, у вас більше робочі стосунки чи все ж таки ви подруги?

Так, тема дружби в українському шоубізнесі — це взагалі дуже цікава тема. Насправді я вам скажу чесно. Маша Кондратенко, Аліса Панчук — це все мої знайомі, це не подруги. В мене одна подруга є і — це все. Подруги — це щось більше. Маша та Аліса — мої дуже гарні знайомі-колеги, ми в одній сфері працюємо. 

Але якщо робити якісь висновки, то я не про цих дівчат, а розкажу про інших артистів взагалі, про стосунки між іншими артистами, між мною й іншими артистами, то про дружбу в шоубізнесі говорити важко. Я, на додаток, вважаю, що можливо її й немає в українському шоубізнесі. Але я можу і помилятися.

Кажу про жіночу дружбу, бо, коли ми дружимо з багатьма артистами-чоловіками й це набагато міцніша дружба, ніж жіноча в українському шоубізнесі. Тому не знаю, час покаже, які у мене будуть відносини з цими дівчатами або іншими артистами, але дуже хочеться залишати таку екологічну атмосферу між нами усіма, допомагати одне одному, підтримувати, а не тільки ставити “палки в колеса”, як це роблять деякі артисти й думають, що це якось допоможе їм стати “number one“, але ні. Любов глядача таким чином не завоюєш.

Спілкувалася Ковальова Катерина