Пісні українських артистів тепер звучать у магазинах Pandora

ГО «УААСП» розпочала співпрацю з ювелірним брендом Pandora в Україні

Громадська організація «Українська агенція з авторських та суміжних прав» оголосила про початок співпраці з офіційним дистриб’ютором всесвітньовідомого ювелірного бренду Pandora в Україні. Про це авторська спільнота повідомила на офіційному сайті.

ГО «УААСП» розпочала співпрацю з ювелірним брендом Pandora в Україні

Нещодавно представники компанії ТОВ «Амадео», яка є дистриб’ютором бренду Pandora в Україні, отримали дозвіл від ГО «УААСП» на використання  музичного контенту в мережі магазинів Pandora. Віднині їхні покупці слухатимуть музичний супровід легально, а автори ГО «УААСП», чиї твори використовує компанія, отримуватимуть роялті. 

«Як офіційний дистрибʼютор бренду Pandora на території України, для нашої компанії важливо відповідати вимогам щодо авторських та суміжних прав. Особливістю бренду в даному напрямку є те, що в кожному магазині, в будь-якому куточку світу, грає один і той же плейлист. Така собі візитівка бренду. Саме тому співпраця з «Українською агенцією з авторських та суміжних прав» стала надважливою подією для нас. Оскільки це дало змогу отримати доступ до широкого каталогу творів і мати гарантію справедливої виплати роялті. Бізнес сьогодення – опора держави. Ми сплачуємо податки, долучаємось та беремо участь в соціальних проєктах і, звісно ж, поважаємо авторську працю», — прокоментувала комерційна директорка ТОВ «Амадео» Яна Маслак.

Pandora – це всесвітньо відомий ювелірний дім, заснований в Данії у 1982 році. Бренд, що надихає мільйони людей у світі на нові звершення та перемоги, вчить любити та цінувати свою неповторність. Мережа магазинів охоплює більш ніж 100 країн на шести континентах. Офіційним дистриб’ютором Pandora в Україні є ТОВ «Амадео». Станом на 2024 рік представлена в 20 областях України і налічує 48 магазинів.

ГО «УААСП» розпочала співпрацю з ювелірним брендом Pandora в Україні

30 березня 2022 року, під час широкомасштабного вторгнення росії в Україну компанія Pandora зробила офіційну заяву. У ній йшлося про припинення свого 12-річного членства в Асоціації з відповідальної практики в ювелірній галузі (the Responsible Jewellery Council) через відмову Асоціації призупинити членство й сертифікацію російських компаній. Своєю чергою Pandora зупинила співпрацю з росією та білоруссю після повномасштабного вторгнення.

«Ми щиро вдячні представникам компанії за підтримку боротьби України з окупантами. А також за впровадження культури з належного використання музики в публічних місцях. Бажаємо успіху та процвітання бізнесу й надалі!», — прокоментували початок співпраці в ГО «УААСП».