Потап остаточно залишив образ “арлекіно” та відкрив душу

Потап остаточно залишив образ "арлекіно" та відкрив душу

Потап остаточно залишив образ "арлекіно" та відкрив душу

Потап зробив подарунок самому собі до 40-річчя і подарунок всім, хто любить і не боїться розкривати свої почуття, і записав новий альбом з 12 треків. Всі створені на MOZGI Studios. Три перших треку ПТП відкрив до офіційного релізу: романтичну «Ровно», чуттєву «Кров і Любов» і містичний «Екзорцизм».

Лонгплей «Без реклами» – звернення до жінки, що виткане з історій життя дорослого чоловіка зі сформованим характером, зі своєю позицією, зі своїми глибокими почуттями.

«Я заглянув всередину себе і вивернув себе навиворіт. Цей альбом – то, з чого я перебуваю. Коли я писав його на студії, у людей вставали волосся дибки. А чи треба так чесно? Треба! Я хочу бути суперчестним по відношенню до слухача. Виявилося, можна ще глибше, ще відвертіше. Якщо хочете заглянути до мене в душу, послухайте цей альбом».


Те, з чого складається Потап, можна побачити на обкладинці альбому – це портрет, створений українською художницею Сашою Чичкан в стилі колажу. На платформі Apple Music обкладинка стала анімованої, що є для України унікальним кейсом!


Саша Чичкан: «До мене звернулася Настя, яка хотіла зробити Потапу подарунок – його портрет. Я отримала повну свободу творчості, тому працювала над колажем з легкістю, вибравши поп-арт напрямок. Історію кохання Потапа і Насті знають всі, мені захотілося додати меседж про їхні почуття і стосунки, тому серед розмаїття вирізок можна знайти графіті зі словом LOVE. Колаж складається з безлічі шматочків, що в деякому роді символізує багатогранність особистості самого Потапа ».

Ну що ж альбом від Олексія Потапенка послухали, а тепер чекаємо хітів від Потапа…