Потап остаточно залишив образ “арлекіно” та відкрив душу

Потап зробив подарунок самому собі до 40-річчя і подарунок всім, хто любить і не боїться розкривати свої почуття, і записав новий альбом з 12 треків. Всі створені на MOZGI Studios. Три перших треку ПТП відкрив до офіційного релізу: романтичну «Ровно», чуттєву «Кров і Любов» і містичний «Екзорцизм».

Лонгплей «Без реклами» – звернення до жінки, що виткане з історій життя дорослого чоловіка зі сформованим характером, зі своєю позицією, зі своїми глибокими почуттями.

«Я заглянув всередину себе і вивернув себе навиворіт. Цей альбом – то, з чого я перебуваю. Коли я писав його на студії, у людей вставали волосся дибки. А чи треба так чесно? Треба! Я хочу бути суперчестним по відношенню до слухача. Виявилося, можна ще глибше, ще відвертіше. Якщо хочете заглянути до мене в душу, послухайте цей альбом».


Те, з чого складається Потап, можна побачити на обкладинці альбому – це портрет, створений українською художницею Сашою Чичкан в стилі колажу. На платформі Apple Music обкладинка стала анімованої, що є для України унікальним кейсом!


Саша Чичкан: «До мене звернулася Настя, яка хотіла зробити Потапу подарунок – його портрет. Я отримала повну свободу творчості, тому працювала над колажем з легкістю, вибравши поп-арт напрямок. Історію кохання Потапа і Насті знають всі, мені захотілося додати меседж про їхні почуття і стосунки, тому серед розмаїття вирізок можна знайти графіті зі словом LOVE. Колаж складається з безлічі шматочків, що в деякому роді символізує багатогранність особистості самого Потапа ».

Ну що ж альбом від Олексія Потапенка послухали, а тепер чекаємо хітів від Потапа…