У стилі кіберпанк: NIKITA LOMAKIN знявся в короткометражці

NIKITA LOMAKIN представив трек-провокацію “СУКА”. Він є лід-синглом альбому “Эйфория”, який вийде на початку літа.

NIKITA LOMAKIN представив трек-провокацію “СУКА”. Він є лід-синглом альбому “Эйфория”, який вийде на початку літа.

“Пісня вийшла відразу у двох версіях: одну можна завантажити собі в плейлист у Мережі, іншу, лайтову, можна почути на радіо і приблизно здогадатися, що ми мали на увазі. Вона про стосунки. Про те, чого ми, хлопці, чекаємо від дівчат. І чого частенько не отримуємо”.

Одночасно із синглом виходить і кліп на нього. Режисером відео став молодий український кліпмейкер SHAPXO. Герой NIKITA LOMAKIN у покинутій лабораторії створює ідеальну дівчину. Причому не одну, а три! Кожна з них професійно танцює на пілоні і намагається спокусити співака. У фіналі все йде не за планом — і обрана “робот” стає безконтрольно агресивною. Тому лавсторі без крові не вийшло. Фанати кіберпанку точно оцінять такий підхід і антиромантіку. А шанувальниці NIKITA LOMAKIN, у свою чергу, зацінять чутки, що серед героїнь є і можлива дівчина виконавця.

SHAPXO: “Це наше перша спільна робота з Нікітою — і я задоволений як зйомкою, так і її результатами. Вважаю, що NIKITA LOMAKIN — дуже артистичний, тому головну роль ми не довірили кому-небудь іншому. Щодо сюжету: хотілося пограти в класичні комікси”.

Підготовка до зйомок проходила в доволі стислі терміни всього за два тижні. В роботі було задіяно професійне кіноустаткування, як для короткометражного фільму. Однією з “фішок” відео стали спеціально створені костюми, що відповідають вайбу сюжету. Образи розроблялися спільно режисером і співаком. Усі декорації на локації є власністю SHAPXO: він викупив їх в однієї IT-компанії, яка планувала захід у стилі “Зоряних воєн”.