Представниця від України на дитячому “Євробаченні 2021” Олена Усенко звертається до окупантів у новій пісні «руZZкій солдате»

Представниця від України на дитячому Євробаченні 2021 Олена Усенко звертається до окупантів у новій пісні «руZZкій солдате»

Пісня “руZZкій солдате” співачки Олени Усенко – це звернення до всіх орків, які так сильно хочуть зламати українську волю та силу духу, знищити український народ! Які хочуть вкрасти нашу землю, ліси і поля, річки і моря! Але вони мають знати, що той, хто із зброєю ступить на нашу Святу Землю, тут і залишиться! Назавжди!

“Це перший мій реліз після участі в дитячому Євробаченні у 2021 році, довгоочікувана моїми шанувальниками пісня! Здавалося б, мені лише 15, але я вже не дитина і розумію все, що відбувається. Тому і новий реліз про війну в нашій країні. Я просто не могла собі дозволити залишатися осторонь. Незалежно від віку і статі, всі ми – українці! І ми будемо боронити нашу землю! Ми сильні! Ми все витримаємо і обов’язково переможемо!”, – коментує співачка.