“Він не обирав війну, але гідно її зустрів”: DIBROVA присвятив новий трек своєму другові

"Він не обирав війну, але гідно її зустрів" DIBROVA присвятив новий трек своєму другові

Український артист DIBROVA присвятив нову пісню своєму другові, талановитому музиканту Сергію, який все своє життя виступав із відомими українськими артистами та музичними гуртами, а в лютому 2022 пішов на війну добровольцем.

Трек “Я бачив” як відверта розповідь не безстрашних, але мужніх захисників України. Ця пісня присвячена всім воїнам, які тримають наш фронт щодня, а їхня віра у перемогу гріє серця і дає бажання жити всім нам. На створення цієї пісні співака надихнули історії товариша про його побратимів, які, як і він, добровільно та без вагань стали на захист нашої країни в лютому 2022. 

Мій друг ніколи не розповідає нічого зайвого про війну, але інколи ділиться історіями про товаришів, чоловіків та жінок різних професій, які не обирали війну, але гідно її зустріли. Вони стоять пліч-о-пліч на захисті нашої країни, разом переживають страшні моменти, зазнають втрат, але щодня продовжують боротьбу за наше майбутнє, – говорить DIBROVA.

У попередніх роботах співака за основу були взяті реальні історії війни. Пісня “Подзвони” присвячена військовополоненим та одному із захисників Азовсталі Дмитру Козацькому (позивний “Орест”). Трек “Вір мені” присвячений справжньому коханню друзів співака, які продовжують боротьбу на власних фронтах: в тилу та в окопах. 

У своїх піснях я хочу закарбувати історію, яка твориться українцями сьогодні, щоб ніхто ніколи не забув, якою ціною здобувалася наша перемога, – коментує співак.