Прем’єра кліпу співачки ТУЧІ та режисера Іллі Дуцика на пісню “ДекаДанс”

Прем’єра кліпу співачки ТУЧІ та режисера Іллі Дуцика на пісню "ДекаДанс"

Презентація кліпу та випуск синглу – це перший реліз, де співачка ТУЧА змінює напрям жанру зі звичного рейв-звучання на поп, експериментує з етномотивами та оспівує сучасну реальність.

У художньому задумі відеороботи метафорично обігрується реальність, яка нас оточує, та є пасхалки, знайомі всім нам. Також з’являються нові мотиви, нові роздуми, теми та хвилювання.

Важливим завданням було для ТУЧІ і команди – інтегрувати наших військових у художню роботу і зробити це з повагою та любов’ю. Адже неможливо зараз співати про реальність без наших ЗСУ – вони дають їй можливість бути. 

Назва пісні “ДекаДанс” відображає частково наше суспільство зараз: зміна настрою людей, емоційне вигорання, тривоги, апатія, але при цьому – активне громадянське суспільство, волонтерство та, звісно, танці.

Водночас, є й антагоністи, які продовжують існувати за старими “традиціями”, які не влаштовують більшість українського суспільства.

Водночас слово “Данс” є ключовим у назві. Воно зміщує акцент на те, аби витанцювати себе та різні емоції, відчути музичний катарсис на 3 хвилини, щоб потім йти і далі працювати задля нашого майбутнього. 

Однією із головних цілей кліпу є збір для військових, що знялися у кліпі, аби підтримати ідею співачки та зібрати необхідну частину грошей на потреби їх частин.

У зйомках брали участь режисер Ілля Дуцик, оператор Ілля Михайлусь, гафер Дмитро Ольховик та багато небайдужих людей, які повірили в ідею кліпу та долучилися до його створення.