Прем’єра: київський хіп-хоп музикант YARON представив пісню “Контекст”

Прем’єра: київський хіп-хоп музикант YARON представив пісню "Контекст"

7 липня український музикант YARON випустив лірик-відео на нову пісню “Контекст“, в якій рефлексує про відчуття українців на другому році повномасштабної війни. Композиція відкриватиме новий альбом музиканта, реліз якого заплановано на кінець літа.

YARON – сольний проєкт Ярона Муравйова, українського хіп-хоп артиста та засновника арт-ком’юніті “Промінь“. Киянам музикант добре запам’ятався своїми виступами у столичному метро в березні 2022 року – тоді, щоб відволікти людей, які ховалися від масованих ракетних обстрілів, Ярон разом із друзями-музикантами грав для них на віолончелі.

На початку нового лірик-відео YARON відсилає глядачів до тих часів, коли він грав у метро на початку війни. Проте в самій пісні музикант намагається зафіксувати реальність, в якій українці живуть зараз, через півтора роки після повномасштабного вторгнення. Він розмірковує, як нам усім жити в часи шалених змін і турбулентності, адже щоденний інформаційний фон буквально перетворює наше життя на театр абсурду, який вже не тільки дивує іноземців, як раніше, але й сильно виснажує українців.

Минуло більше року великої війни і я бачу, відчуваю, що ми занадто занурені у новини. Контент, який ми споживаємо щосекунди, виснажує нас і забирає сили, які ми маємо спрямовувати на справжню боротьбу, – говорить музикант. – Наша реальність зараз перетворилася на якусь суцільну інстаграм-стрічку, де є падаючі ракети, модні купальники, збори на дрони, приїзди голлівудських зірок, красиві пейзажі і страх ядерної війни. Вже неясно, ми керуємо усім цим контентом, чи ми перетворились на жертв цього контенту. Я думаю, вихід тут один – потрібно шукати свій власний компас, робити те, що ти найкраще вмієш, і спрямовувати всю енергію на боротьбу з ворогом і допомогу ЗСУ“.  

Пісня “Контекст” відкриватиме новий альбом музиканта “Куди зник митець?“, реліз якого заплановано на кінець літа 2023. Альбом включатиме вісім композицій, які разом складатимуть історію про пошук творчого “я” в турбулентні часи. У червні музикант представив трек “Це ж було”, який також увійде до альбому.