Пригадала обряди Київської Русі: фіналістка Нацвідбору-2024 INGRET презентує кліп Keeper

Пригадала обряди Київської Русі: фіналістка Нацвідбору-2024 INGRET презентує кліп Keeper

Українська співачка INGRET презентує кліп на пісню Keeper. З нею вона магатиметься за право представляти Україну на пісенному конкурсі “Євробачення-2024”.

Режисером відеороботи став Богдан Рибка. У відео взяли участь бійці Третьої Штурмової Бригади (3ОШБ). Головна ідея кліпу – показати силу та солідарність жінок, яка допомагала і допомогає воїнам подолати труднощі війни та захищати свою землю. Провести паралель між традиціями старовини і сьогоденням.

“Мій тато та чоловік – професійні військові та дивляться у очі війни з 2014 року... Моя пісня про те, як я чекаю з війни кожного, хто веде цю страшну боротьбу, про те, як я об’єднуюсь з жінками й ми направляємо світло у кожну душу наших захисників, а також засліпили своїм світлом кожного, хто посягне на нашу власну і спільну свободу й територію!”, – розповідає INGRET.

Знімальна команда показала старословʼянські ритуали і обряди, які були за часів Київської Русі, коли жінки проводжали чоловіків на війну. У відео був використаний прийом паралельного монтажу, коли проводиться паралель між ритуальними танцями жінок і штурмовими діями воїнів 3ОШБ. 

“Хотілося сконцентруватися саме на тому, що за кожним воїном стоїть його дружина, дівчина, мати, сестра. Вони і є головною причиною захисту дому. А їх світло і тепло гріє душу воїнів. Також я вважаю, що зараз дуже важливо в творчості на все дивитися через призму нашої війни”, – коментує режисер Богдан Рибка.

Нагадаємо, що INGRET виступить у фіналі Нацвідбору під номером 2. Прямий етер відбудеться вже третього лютого.