Разом з презентацією нової відеороботи “БЕЗ КОХАННЯ”, солістка гурту KAZKA поділилась щасливою новиною з шанувальниками

Разом з презентацією нової відеороботи "БЕЗ КОХАННЯ", солістка гурту KAZKA поділилась щасливою новиною з шанувальниками

Сьогодні гурт KAZKA представив нове mood-відео на пісню “БЕЗ КОХАННЯ“. Чуттєва мінімалістична відеоробота, відзнята на березі моря, в якій Олександра розповідає свою історію любові. Без зайвих декорацій, мейку та людей в кадрі. Водночас із щасливим зізнанням про заручини Саші.

“Сьогодні я не просто ділюсь відео на нашу пісню “БЕЗ КОХАННЯ“. Я хочу розділити з вами один важливий для мене момент життя. Війна стала поштовхом для нових роздумів та змусила швидко розставити пріоритети. Так, я віднайшла всередині себе справжню свободу, відчуття дому та любов, що наповнює і надихає. За цей час я точно стала сміливіше. Життя занадто непередбачуване, аби відмовляти собі в чесності та відвертості перед самою собою.

Відео на пісню “БЕЗ КОХАННЯ” — зізнання cобі й вам. В тому, що я безмежно закохана й вперше точно знаю, де і з ким хочу зустрічати своє майбутнє. Ну, і нарешті, головна новина від мене — я заручена”, — поділилась Саша. 

Нагадаємо, що “БЕЗ КОХАННЯ” — перший трек KAZKA майже за рік з початку повномасштабної війни. Пісня, що відкриває новий етап в історії гурту, який цьогоріч відсвяткував 6 років з моменту створення. Відверта розповідь солістки гурту Саші, що вперше познайомила шанувальників зі своїм коханим, а відтепер — і майбутнім чоловіком.