renie cares випустила новий кліп на пісню “Навчи мене”

renie cares випустила новий кліп на пісню "навчи мене"

У цій композиції музикантка та режисер Ілля Дуцик досліджують духовний розвиток: від схильності до співзалежних стосунків і втрати себе в інших до м’якого виховання власного “я”.

У музичному відео присутні дзеркала різних форм і кольорів, що підкреслює розмите відображення головної героїні. Однак у другій частині відео renie cares нарешті чітко бачить своє обличчя та торкається його в дзеркалі, що символізує її зміну ставлення до самосприйняття та самоусвідомлення.

“Навчи мене” — це візуально приголомшливе музичне відео, яке надихає на самопізнання та самоприйняття. Розмите відображення в дзеркалах уособлює невизначеність і двозначність, але трансформація в кінці відео показує, що це можна змінити.

Розчинення в собі, в людині, яку ти цілуєш, в оточенні — це прекрасно в моменті і небезпечне на дистанції. І мені дуже хотілось поговорити про цю дистанцію і зробити органічну пропаганду самоідентифікації “, — коментує свою роботу режисер Ілля Дуцик, відомий колабораціями з Oi Fusk, DOBRYVA та Тучі.

Випуск кліпу відбувся після успішного завершення благодійного збору у партнерстві з фондом Musicians Defend Ukraine на авто. У підтримку збору артистка провела благодійний концерт у Києві, а сам збір підтримали: режисер Наріман Алієв, артист Андрій Шалієв (Freel) та Паліндром.