“Крила мрій” української співачки LV

"Крила мрій" української співачки LV

“Крила мрій” — новий сингл співачки LV, надпотужна композиція, яка немов машина часу повертає нас до перших днів трагічних подій війни, змушуючи проживати ці емоції та відчуття знову і знову.

Трек “Крила мрій” був створений і записаний на студії FOXXSTUDIOS. Це була неймовірна співпраця з професіоналами Вадимом Лисицею і Романом Катруком. Завдячуючи їм, вийшла така гарна і чуттєва робота. А незвичність полягала у тому, що пісня була створена майже рік тому, але з різних причин, а головне через війну, бомбардування Києва та інших міст України, не було можливості зустрітись і записати її.

Українська мрія. Перше, що спадає на думку, коли чуєш це словосполучення — це найбільший у світі літак АН-225, який було знищено у перші дні війни. Залізна птаха, яка була уособленням величі України та української авіації, королева повітря, найбільший транспортний літак у світі, який перевозив найгабаритніші вантажі та рятував світ та Україну під час пандемії коронавірусу. Так, фізично можна зруйнувати або знищити будь-що. 

Але що таке насправді українська мрія?

Українська мрія — це мир, добробут, процвітання, розвиток, самоідентичність, це захист усього того, що має для українців надважливе значення. У кожного з нас є мрія, але вже рік Мрія у нас одна на всіх — це мир! І мир не будь-яким чином, а шляхом нашої Перемоги. Повернути все те, що підступний ворог почав у нас красти ще дев’ять років тому. Мрія повернутися до рідного Луганську, відвідати матч “Шахтаря” у Лізі Чемпіонів на “Донбас-Арені” або провести літню відпустку, як багато років тому, на південному узбережжі Криму.

Мрії окриляють. Аби досягти їх нам необхідні ці крила. Крила наших мрій.

Над обкладинкою працювала Ірина Гиза — дівчина, яка творить неймовірні речі. Вона змогла вкласти сенс пісні “Крила мрій” на обкладинку і дуже тонко відчула, як має все виглядати!