Репер ХАС гине в автокатастрофі у новому відео

Репер ХАС гине в автокатастрофі у новому відео

Популярний український співак та репер ХАС випустив драматичне відео на трек “Цілуй мене” з нового романтичного міні-альбому “Любов на любов”, за сюжетом якого артист гине у автокатастрофі.

“Це пісня про той етап стосунків, коли ти бачиш як на тебе дивляться і вдають, що люблять. І ти розумієш, що це не те, чого ти хочеш, але заспокоюєш себе, що це те, на що ти на даний момент заслужив. “Цілуй мене” це про те, коли ти бачиш, що все не щиро, деколи награно, деколи з перебільшенням, деколи не дограли. Але ти це приймаєш, тому що це все, що ти зараз маєш. І для тебе це деколи солодше, ніж любов, бо якщо ти вже любові не відчуваєш, то хоча би є це”, – ділиться емоціями ХАС.

Режисером кліпу став Олександр Хоменко, який вже співпрацював з Хасом та відомий завдяки відеороботі “Не продам”.

“Зазвичай коли знімають кліп, то йдуть двома шляхами. Якщо пісня слабка по наповненню, то намагаються якось ускладнити сюжет. Якщо текстово пісня має в собі якусь історію, складність, то намагаються не навантажувати сюжет і зробити його простішим, наприклад, показати у відео те, про що співається в пісні. Ми пішли найскладнішим шляхом. “Цілуй мене” емоційно та за змістом досить важка пісня, і сюжет відео на неї розповідає теж непросту історію. Тобто це тримає увагу глядача і на словах пісні, і на самій картинці”, – каже артист про роботу над відео.

“Цим відео ми хотіли донести те, що ми всі дуже переоцінюємо себе в житті інших. Ми думаємо, що коли нас не стане, то життя зупиниться. Насправді це не так. Проходить час, біль стихає, життя продовжується далі і люди продовжують жити далі”, – додає ХАС.

Додамо, що в новому альбомі артист постає перед публікою не тільки як бунтівний репер, в творчості якого переважають гостросоціальні теми, ХАС відкривається з неочікуваного романтичного боку.

Назва міні-альбому “Любов на любов” – це гра слів. Хтось розуміє її як любов, помножену на любов, хтось – як любов, обміняну на іншу любов. Тож сподіваємося, що кожен знайде щось близьке для себе і визначить свій власний сенс.