Репер ХАС презентує третій повноцінний альбом під назвою “0322”

Репер ХАС презентує третій повноцінний альбом під назвою “0322”

Як пояснює ХАС, 0322 – це старий телефонний код міста Львів. Саме з рідним містом артиста пов’язані всі спогади про юність – на вулицях міста Лева ХАС сформувався як особистість та як артист.

Репер ХАС презентує третій повноцінний альбом під назвою “0322”

Реліз альбому “0322” – це як зустріч старих друзів, що приїхали на зимові свята у рідне місто Львів та зібралися на каву чи на калганівку, згадати як усе починалося, посміятися з курйозних історій, посумувати за минулим і згадати тих, кого вже немає. Альбом покликаний нагадати слухачам, як важливо пам’ятати своє коріння, свій дім, і знати, що ти чогось вартий тільки тоді, коли не забуваєш хто ти є. Ти той, ким ти є, коли залишаєшся щирим і справжнім і можеш пронести та зберегти через увесь свій шлях найцінніші уроки, які тобі дало життя.

“Альбом створювався в 2021 році і мав вийти як веселий EP, але на сьогодні додалося багато серйозного, сумного, іронічного та саркастичного змісту. Та попри все, альбом залишився під назвою 0322, під кодом рідного міста, бо Львів це дім, а дім завжди лікує від всього найгіршого”, – розповідає ХАС про лонгплей.

Реліз відбувся 13 січня 2023 року, якраз на День народження ХАСа, такий творчий подарунок артист вирішив зробити для своїх прихильників на власне свято.

У складі альбому 13 треків, серед яких 4 фіти з такими артистами як Схожа, Рижуня, Levyy MC та Ostap Drivko. Сингл “Ну, Постривай!”, що також входить до складу альбому, вже було випущено у вересні. 13 різних за змістом і настроєм історій, що поєднані разом та відтворюють великий правдивий розділ з творчого життя ХАСа.

Фокус-треком альбому “0322” є пісня “Не продам” в дуеті зі співачкою Схожа, яка відома своїми треками “Очерет”, “Виноградне листя”, “Азову” та “Жовтий Князь”.

“Коли ми познайомилися зі Схожою, я відразу зрозумів, що нам є що сказати разом у творчості! Бо те, що вона створює – дуже справжнє і щире. І коли ми почали працювати разом на студії, то я в цьому тільки впевнився! Ця пісня “Не продам” про те, що які б не були втрати в житті, завжди треба розуміти і поважати свої принципи! Не зраджувати собі! Не продавати себе! Цей дует є найщирішою піснею в цьому альбомі, де вперше за багато років, мені не було соромно трохи розкрити душу!”, – ділиться емоціями ХАС щодо створення фокус-треку “Не продам”.

Репер ХАС презентує третій повноцінний альбом під назвою “0322”

“Пісня «Не продам» була написана на початку повномасштабного вторгнення у лютому, 2022 року. Від себе я вклала у цю пісню любов та приналежність моєї душі до місця, де я виросла. До країни, у якій хочу жити і будувати майбутнє. «Не продам» це пісня про любов і вдячність, про силу єдності і про те, що ми будемо стояти до кінця. Коли ми закінчили роботу над треком, а згодом і зняли відео, то я відчула “мурашки”. Бо вийшло саме так, що ми вклали в цю роботу та сподіваємося донести до всіх. Нашу спільну пісню з Хасом я присвячую своїм старшим братам, яких я дуже чекаю вдома”, – додає Схожа про спільну пісню.

15 січня ХАС також планує презентувати дуже чуттєве відео на пісню “Не продам” на власному YouTube каналі.