Репер ХАС презентує відео на сингл “Магніт” про токсичні стосунки 

Репер ХАС презентує відео на сингл "Магніт" про токсичні стосунки 

Магніт” – перший сингл з майбутнього ЕР, що матиме любовну тематику.

Назву альбому артист поки не розкриває, але обіцяє здивувати навіть з цим.

Трек “Магніт” – це як трамплін перед виходом ліричного міні-альбому, оскільки там будуть пісні, яких слухач навіть не очікує від ХАСа. Зазвичай репер пише пісні на гостросоціальні теми, і навіть зарікався свого часу писати щось про глибокі романтичні почуття. Але ніколи не кажи “Ніколи”. Першою “ластівкою” до того, що Назар Хассан (справжнє ім’я ХАСа) відкриє у своїй творчості сторінку любовної лірики був сингл “Там, де ти…”. І скоро на майданчиках зʼявиться ціла збірка пісень про кохання.

“Пісня “Магніт” про приреченість, тому що є стосунки, в яких у кожній людині є якийсь магніт, який притягує їх один до одного. І це просто безвихідна ситуація, тому що ти розумієш, що могло б бути добре, якби цей магніт не притягував вас один до одного, але це все одно відбувається. Це історія про те, як він і вона люблять одне одного по-своєму, і ці почуття практично не збігаються, не поєднуються. Але існувати без цих почуттів неможливо”, – розповідає ХАС.

В основі сюжету кліпу лежать стосунки між парою, що, на перший погляд є ідеальними, але приховують в собі багато таємниць і впливають токсично та згубно на героя, якого грає ХАС. Та попри це, дівчину й хлопця постійно тягне одне до одного, ніби магнітом. Вони практично “звʼязані” між собою умовною мотузкою, що не дає їм змоги рухатися далі окремо одне від одного.

“Це історія про відносини в яких тягне один до одного ТАК СИЛЬНО, що пробачаєш ВСЕ і більше нікого і нічого навколо не бачиш. “Щастя і кара”, – ділиться задумом історії ХАС.

Головну героїню відео зіграла Instagram-блогерка та журналістка Вікторія Гедзь, яка цього року отримала титул “Міс Львів 2023”.

Чи є ця історія вигаданою, чи має щось спільне з особистим життям самого артиста, – залишається загадкою.