Requitir “Залишився сам”: новий трек про самотність, неванільну романтику та душевні скитання

Requitir "Залишився сам": новий трек про самотність, неванільну романтику та душевні скитання

Маріупольський виконавець Requitir презентує трек “Залишився сам“. Це особиста історія кохання артиста, що розпочалася у довоєнному Донецьку, який наразі окупований російськими загарбниками.

У синглі “Залишився сам” Requitir розповідає про закоханих, що жили на два міста — Київ та Харків, де кожен із них розпочав нове дистанційне життя. Як і в більшості схожих історій, голлівудського хепіенду немає — є сувора життєва реальність.

“Цей трек створювався не для того, щоб рефлексувати за минулим коханням. Ця історія про те, що всі наші романтичні історії — власний досвід: в когось хороший, а в когось ні. Але це не привід бути у відчаї після стосунків, які давно закінчилися. Всі ми робимо висновки, щоб потім наше життя стало кращим“, — розповідає Requitir.

Разом із треком  артист презентує незвичну для музичної індустрії України VHS відеороботу, яку знімали в Київській області, а головною героїнею кліпу стала Єва Машталер. Основний меседж “Залишився сам” в тому, що не потрібно гіперболізувати штучно створені ванільні пісні, які не мають нічого спільного з реальними стосунками.

“У більшості власних лавсторіс я був ще тим довбнем і досить “прохолодно” ставився до дівчат. У якомусь сенсі це можна відчути, послухавши “Залишився сам”. Можливо, хтось в ньому побачить себе, а хтось сприйме це за лицемірство, але то все в минулому. Головне, що кожен зможе зробити роботу над помилками лише тоді, коли сам цього захоче, а всі ці ваніль-стайл треки, де все ідеально, ще та помийка, яка немає жодної життєвої цінності. Хочеш трек про кохання? Напиши про себе, а не “я тебе кохав, коли ще не зустрічав”, — коментує артист.

Нагадаємо, що у січні Requitir презентував трек “Моє море темне“, присвячений товаришу, розстріляному на маріупольському блокпості рашистів. До того ж вже незабаром артист презентує свій дебютних ЕР А123), до якого увійдуть чотири абсолютно нових треки.