Важливість обіймів від близьких: VOLKANOV презентує нову пісню

Важливість обіймів від близьких: VOLKANOV презентує нову пісню

Молодий український співак VOLKANOV – презентував нову ліричну пісню “Обіймами“, яка лише за день встигла потрапити до плей-листа “Мікс нових релізів” на YouTube. 

VOLKANOV — талановитий артист, що народився та виріс у Бердянську, маленькому містечку в Україні, що зараз перебуває в окупації. Його непересічний голос та вміння виражати емоції через музику у 2018 році не залишили байдужими глядачів головного вокального шоу країни — “X-Factor 9”, де він став суперфіналістом.

Незабаром після свого успіху на “X-Factor 9″, VOLKANOV отримав пропозицію приєднатися до колективу Андрія Данилка. Разом вони виступали на концертах по всій країні та за її межами.

У 2022 році VOLKANOV випустив свою першу сольну пісню-присвяту “Намалюю” для України, яка стала сенсацією серед українців. Її популярність стрімко зросла та не тільки завдяки надзвичайному голосу артиста, але й завдяки глибокому почуттю патріотизму та любові до своєї країни, яке він вдало передав у своїй пісні. “Намалюю” потрапила до плей-листів всіх радіостанцій країни та завойовує серця нових слухачів кожного дня.

Нова пісня “Обіймами” — це нагадування про важливість фізичного дотику та любові у наших стосунках. Для співака пісня “Обіймами” — це спосіб висловити подяку рідним людям за підтримку та любов.

“Обійнявши близьку людину, тягар війни здається не таким важким – саме таким був посил цієї пісні, яка була написана одного зимового вечора, після зустрічі з найріднішими людьми, яких я дуже давно не бачив. Цією піснею я хочу сказати, що не дивлячись на всі обставини, які нас оточують, треба пам’ятати, що любов – це наша головна зброя. І один з її проявів – це обійми…”, – ділиться співак.