Рок гурт Black Adore випустив дебютний кліп на пісню Perfect Crime

Рок гурт Black Adore випустив дебютний кліп на пісню Perfect Crime

Рок гурт Black Adore випустив дебютний кліп на пісню Perfect Crime

Black Adore – гурт створений чотирма рок-ентузіастами за цікавих обставин:

“В університеті нам сказали створити пісню, а ми вирішили піти далі і створити цілий бенд!” – каже Ольга, автор всіх текстів гурту.

“Ми вклали нереальну кількість сил та ресурсів, щоб записати якісну пісню та зняти кліп, знову ж таки, через велику повагу до рок-класики та праці, що була вкладена в жанр за всі роки. Ми не хочемо бути гірше, не робимо “щоб було”, ми надто цінуємо рок-музикантів за історію, що вони створили. Тепер і наша черга творити історію, історію нового українського року”.

Perfect Crime – пісня про кохання, але не про те романтичне та безпроблемне, а про взаємозалежне. Ти віриш, що створив свою ідеальну людину, але це всього-на-всього ілюзія. Таке кохання чітко описує рядок з пісні Perfect Crime “Я падаю в це розбите скло”. Це кохання як у “Сід і Ненсі” – небезпечне, наче бігти по лезу ножа в постійному страху. 

“Наш гурт – нереальні фанати рок-класики: Alice Cooper, Hollywood Vampires, Aerosmith, B. King, Led Zeppelin, ZZ Top – тому якість першого релізу, без перебільшень, на високому рівні” – зазначають Black Adore.

Кліп на пісню Perfect Crime розповідає нам про історію боротьби дівчини з хлопцем за звичайну, на перший погляд, рамку з фото, але що в ній такого особливого, що виявилось сильнішим за їхню любов – глядач дізнається лише в кінці кліпу. Дівчина невпинно переслідує хлопця та намагається його вбити, Black Adore не втручається в палкий конфлікт пари – вогонь, азарт, бійка між ними їх не цікавить, вони розуміють – музика сильніше всього, що відбувається зовні.

Паралельно розказані історії дають глядачеві відчуття подвійності і знаходження в двох місцях одночасно. В розв’язці кліпу вони раптово з’єднаються.

Пропонуємо зануритись у атмосферу Black Adore і дізнатись чим же закінчилась історія двох закоханих.