Рок гурт Black Adore випустив дебютний кліп на пісню Perfect Crime

Black Adore – гурт створений чотирма рок-ентузіастами за цікавих обставин:

“В університеті нам сказали створити пісню, а ми вирішили піти далі і створити цілий бенд!” – каже Ольга, автор всіх текстів гурту.

“Ми вклали нереальну кількість сил та ресурсів, щоб записати якісну пісню та зняти кліп, знову ж таки, через велику повагу до рок-класики та праці, що була вкладена в жанр за всі роки. Ми не хочемо бути гірше, не робимо “щоб було”, ми надто цінуємо рок-музикантів за історію, що вони створили. Тепер і наша черга творити історію, історію нового українського року”.

Perfect Crime – пісня про кохання, але не про те романтичне та безпроблемне, а про взаємозалежне. Ти віриш, що створив свою ідеальну людину, але це всього-на-всього ілюзія. Таке кохання чітко описує рядок з пісні Perfect Crime “Я падаю в це розбите скло”. Це кохання як у “Сід і Ненсі” – небезпечне, наче бігти по лезу ножа в постійному страху. 

“Наш гурт – нереальні фанати рок-класики: Alice Cooper, Hollywood Vampires, Aerosmith, B. King, Led Zeppelin, ZZ Top – тому якість першого релізу, без перебільшень, на високому рівні” – зазначають Black Adore.

Кліп на пісню Perfect Crime розповідає нам про історію боротьби дівчини з хлопцем за звичайну, на перший погляд, рамку з фото, але що в ній такого особливого, що виявилось сильнішим за їхню любов – глядач дізнається лише в кінці кліпу. Дівчина невпинно переслідує хлопця та намагається його вбити, Black Adore не втручається в палкий конфлікт пари – вогонь, азарт, бійка між ними їх не цікавить, вони розуміють – музика сильніше всього, що відбувається зовні.

Паралельно розказані історії дають глядачеві відчуття подвійності і знаходження в двох місцях одночасно. В розв’язці кліпу вони раптово з’єднаються.

Пропонуємо зануритись у атмосферу Black Adore і дізнатись чим же закінчилась історія двох закоханих.