Роман Рамус, Джонні Дивний, Lussy Sky презентували “Поверхами”

Роман Рамус, Джонні Дивний, Lussy Sky презентували "Поверхами"

Львівський виконавець Роман Рамус випустив трек під назвою “Поверхами”. Це спільний реліз із іншими хіп-хоп артистами: калуським репером Джонні Дивним і багаторазовим чемпіоном світу з брейк-дансу Lussy Sky.  

Роман Рамус, Джонні Дивний, Lussy Sky презентували "Поверхами"

“Ідучи поверхами до свого призначення важливо не загубитися поміж кількості “дверей”, які пропонує нам життя. Адже загубити себе дуже просто. Набагато важче – віднайти,” – так описує композицію автор пісні Роман Рамус.

Роман Рамус – хіп-хоп артист зі Львова (Перемишляни). Учасник всеукраїнського лейблу «MOON rec». Співзасновник та учасник новоствореного творчого обʼєднання «Wave (Вейв). 

Виступав на одній сцені з такими артистами: Kalush, Хас, Dred (Mozgi\Pomitni), Oks, G1ga, Христина Соловій, MC Levvy, Джонні Дивний, Андріана та Pustivit, 7teens, Enleo та інші.

«Для мене, як для артиста та музиканта, найважливіше – бути щирим зі своїм слухачем і ділитися у своїх піснях тільки тими переживаннями, емоціями та подіями, які самому вдалося пережити. Адже брехні та фальшу у нашому світі сьогодні дуже багато. Поки я пишу музику –  почуваюся живим, доки я сцені – буду по максимуму ділитися своєю енергією та творчістю з Вами!».

На композиції можна почути гостьові куплети від артистів Lussy Sky, який є 10-разовим чемпіоном світу з брейкінгу, та Джонні Дивний – репер, хіп-хоп-артист з міста Калуш – сольний виконавець, співзасновник та учасник колективу «Ціна Ритму», представник локальної формації «03472».

Автор музики – Crashmaestro. Зведення, маркетинг – Scandallist.