ROMARIO PUNCH випустив новий трек SPOKIЙ

ROMARIO PUNCH випустив новий трек “SPOKIЙ”

Багато стресу накопичилося у людства за останні роки: локдаун, війна, землетруси. Дуже важливо не втрачати глузд і тримати внутрішній спокій. Саме про пошук цього спокою співає Romario Punch у новому треку. Це перший сингл співака в якому лунає українська та англійська мови, адже артист став відомий після приголомшливого дуету із всесвітньо відомим Крісом Мартіном та гуртом Coldplay.

“Я хотів відкрити слухачу душу і показати, що всі ми люди, у всіх у нас є почуття, ми всі іноді маємо темні часи, але найголовніше — це не втрачати себе, бути із собою щирим і не ховати свої емоції”, — коментує ROMARIO PUNCH.

SPOKIЙ — це трек, який з’явився шляхом реміксу своєї власної пісні. Цим треком ROMARIO PUNCH хотів показати багатогранність музики й почати серію творів на один лейтмотив.

“Цей трек може сподобатися тим людям, які як і я цінують інтелектуальну електронну музику та, які хоч раз в житті були самотні. Як на мене, сингл вийшов дуже вайбовим, милозвучним та приємним для прослуховування. Музика ідеально підійде для великих вечірок, невеликої тусовки і просто в подорожі додому”, — додає артист.