Руйнівна сила почуттів у новому релізі “Де Ти?” молодого артиста КИТ

Руйнівна сила почуттів у новому релізі “Де Ти?” молодого артиста КИТ

КИТ презентував трек “Де Ти?”, у якому розповідає про руйнівну силу почуттів.

“Із релізом треку під назвою “Де Ти?” відбувається повноцінний запуск мого музичного проєкту. Тобто в одному релізі акумулюється багаторічний досвід роботи, розвитку і реалізації мрії. Пісня розкриває тему сильних почуттів, які неможливо контролювати, стримувати чи спрямовувати. Про їх руйнівну силу і хаотичні дії джерело яких любов”, – повідомляє виконавець. 

Основну ритмічну пульсацію в пісні складає гітарний чес, який складається з записаного звуку електроакустики, що додає дзвінкості і різкості, а інший з електрогітари, який робить пульсацію більш глухою і мʼякою для слухача. Загалом роль гітари є передовою, адже вона відповідає і за атмосферу, і за брідж, і за основу для ритм-секції.

Руйнівна сила почуттів у новому релізі “Де Ти?” молодого артиста КИТ

“Вже цієї осені є плани зробити реліз двох синглів, перший з яких “Де Ти?”. І в кінці зими або на початку весни випустити ЕР-альбом, яким закрию за собою музичну нішу Soul Hip-Hop в Україні. Моя творчість про те, як людина живиться з глибин своєї душі, черпає з усього, через що вона пройшла та відчула, щоб сформувати власний цілісний погляд на речі і світ.  Буду радий вашим прослуховуванням, підтримці і фідбеку”, – говорить виконавець.

Наразі артист готує нові релізи і починає планує офлайн виступи, які відбудуться після випуску ЕР альбому весною 2023 року.