«Самотерапія» — це пісня-рефлексія, яка допомагає прийняти свої різні стани 

«Самотерапія» — це пісня, яка допомагає прийняти різні стани 

22 лютого відбувся реліз синглу “Самотерапія” від гурту MANAMAHA  — це про особисті переживання музикантів, які з ними відбувалися останнім часом. З такими станами стикався чи не кожен українець. 

«Коли руйнуються старі світи всередині тебе та й навколо, на певний період втрачаєш опору. Потрібен час на створення нових нейронних зв’язків та на побудову нових цінностей, світогляду. Цей проміжок частіше за все відчувається як повнісіньке дно та саме там заховані скарби. Сила в цих моментах в тому, що тільки через них ми розвиваємося. Тож їх варто теж любити та поважати»  розповідає Марина Остапенко, голос та Душа гурту.

Ця пісня була однією з тих, що музиканти  подавали на нац. відбір Євробачення. Пісня відбір не пройшла, та завдяки меті потрапити на Євробачення учасники гурту зробили собі челендж й написали тоді аж 3 пісні. Незабаром чекайте на нові цікаві релізи від гурту MANAMAHA.

«Саме в ній ми вирішили відігратися та додати більш масивного звучання. Ми з Мариною ще й пишемо трансформаційні практики – медитації та незалежно від цього, глибоко в душі, ми з нею рокери» — каже Микола Остапенко, саундпродюсер та учасник гурту.

«Самотерапія» —  пісня, яка  повністю написана, спродюсована та записана музикантами на власній домашній студії, яку вони частково перевезли з собою з Харкова.

У підтримку синглу було знято mood video режисеркою та акторкою Мариною Гречіхіною.

«Порожнеча —  дуже незрозумілий стан, який більше лякає, ніж надихає. Саме з розуміння цього і розпочався шлях створення  кліпу, в якому за основу взяті 2 стани особистості: світла, ідеальна фантазія та її протилежність, темна безсила апатія. Надважливий — третій стан, який зʼявиться трохи згодом. Він буде вже результатом, усвідомленням, оновленням. Ми не можемо пізнати світло, не пірнувши перед цим у власну темряву» ділиться режисерка, акторка кліпу Марина Гречіхіна.

Кліп знімався в одній зі студій Києва. Оператором-постановником виступив Олег Мороз.