Саша Чемеров презентував пісню та лірик відео “Місто”

Ukraїner та Саша Чемеров випустили відео та пісню про Бахчисарай

Співак Саша Чемеров представив свою нову пісню “Місто” та лірик відео на нього.

Саша Чемеров презентує пісню та лірик відео "Місто"

Цієї зими ми дізнались, як виглядають наші міста в блекауті. Вони красиві готичні й вічні, вони надихають. Кожен з нас мріє, щоб його місто лишилось незайманим. А в кожен будинок повернулись родини й життя.

“Пісня “Місто” була написана в перші дні пандемії, коли моя родина була за тисячі кілометрів від мене, саме як і зараз, але за інших обставин… Локдаун, війна, блекаут поступово стали нашою реальністю та розкидали розділені родини по всьому світу. Частина з них розійшлися назавжди, а інші стали тільки ближче, бо любов в розлуці найсильніша, найглибша. В поезії “Міста” знову читаються передбачення, пісня наче чекала моменту щоб заграти в такт серцю кожного українця”, – коментує Саша Чемеров.

Саша Чемеров презентує пісню та лірик відео "Місто"

Лірик відео до пісні ”Місто” зробив друг Саші Чемерова – Гоша Винокуров, використавши фото київського будинку під час блекауту.

З початку повномасштабної війни Саша Чемеров створив благодійний фонд “Культурний опір”, який допомагає воїнам ЗСУ та волонтерам. Саша є частиною проекту Миколи Серги “Культурний десант”, з яким із червня 2022 вони їздять як на “нуль” так і в глибокий тил, проводити психологічну й музичну роботу для підтримки бійців ЗСУ.