Semyokhina ледь вціліла під час зйомок кліпу у Туреччині

Semyokhina ледь вціліла під час зйомок кліпу у Туреччині

Semyokhina ледь вціліла під час зйомок кліпу у Туреччині

Вона обожнює екстрим, машини, швидкість. Дівчина зі шрамами та у бандані – так її називають у вітчизняному шоу-бізнесі. Зовсім недавно співачка Semyokhina відзняла відеороботу в Туреччині на пісню «Не больно».

І як признається співачка, це були найнебезпечніші зйомки в її житті.   Все почалося з тату, яке дівчина зробила в одному тату салоні  у дуже інтимній зоні спеціально для кадрів відео кліпу.

Також під час зйомок в одному з найнебезпечніших районів Мармарису у машині, в якій їхала співачка, закінчився бензин. І знімальна група в кримінальному районі простояла біля машини більше ніж 2 години. Та це ще не все, Semyokhina розповідає, що її ледь не викрали під час зйомок в одному з нічних клубів. Але завдяки знімальній команді співачку було врятовано.

«Кожен кадр кліпу особливий, адже має свою історію і пережиті під час зйомок емоції.   Та насправді ідея відео близька всім дівчатам, яким коли небудь робили боляче. У відео ви відчуєте літній вайб та ностальгію. Або просто зробіть як героїні кліпу, поїдьте далеко за кордон і кайфаніть на повну».