SERAFYN – КохаТИму – це не історія кохання двох, це історії 42 мільйонів українців

SERAFYN у своїй новій відеороботі піснею і танцем закликає повертатись до свого коріння

SERAFYN у своїй новій відеороботі піснею і танцем закликає повертатись до свого коріння

SERAFYN доопрацював та презентував пісню “КохаТИму”. Автор називає свою роботу піснею-клятвою.

Перші «ескізи»  були опубліковані в інстаграм і сподобались аудиторії. Але справжні щирі емоції та світло дарувала пісня слухачам на благодійних заходах. Там Олега зрозумів, що «кохаТиму» має почути світ.

Пісня сповнена переживаннями та власним досвідом співака, спостереженнями за історіями людей.

Людей розділила вічність, але об’єднує кохання. Кохатиму – це не історія любові двох. Це історія 42 мільйонів українців.

«У мого імені є наголос – він для правильної вимови. У «КохаТиму» я поставив акцент на складі «ТИ», бо ти головний у цій історії. Жити, любити, кохати у всіх цих дієсловах «ТИ» головний важіль руху. У «КохаТиму» я хочу донести до кожного, що відповідальність за те, щоб жити і любити теж у твоїх руках. Не потрібно відкладати це на потім. Ти – живий! Цінуй це. Люби і кохай зараз. Ця пісня народилася серед перших днів хаосу війни. Долаючи свій життєвий шлях я зрозумів, що власні хороші думки допомагають мені справлятися з тривогою. Я бачив багато болі, але тримав фокус на «світло».  Це світло привело мене до світла «ліхтариків» десятків сердець на концертах.» – говорить артист.

Саме на благодійних концертах у Європі Олег вперше виконував завершену версію пісні «КохаТиму», яка  дарувала надію «що скоро все мине» на чужині тим хто виїхав з України тікаючи від війни.