Сергій Бабкін отримав почесну відзнаку ЗСУ

Сергій Бабкін отримав почесну відзнаку ЗСУ

Під час концерту у Харкові Сергію та Сніжані Бабкіним вручили нагрудні знаки — почесні відзнаки 127-ї Окремої бригади Територіальної оборони ІІІ ступеня. Відзнаки були отримані за піднесення морально-психологічного стану та бойового духу особового складу батальйонів бригади.

127 Окрема бригада Сил ТрО ЗСУ перебуває у складі Регіонального управління «Схід» Сил ТрО. Батальони брали участь у боях за Харків та Слобожанському контрнаступі ЗСУ у вересні 2022 року. Подружжя Бабкіних опікується 127-ю Окремою бригадою, зокрема, на потреби військових вже було передано чверть мільйона гривень.

“Мені забракло слів, щоб на сцені сказати, що це означає для нашої сім’ї, для нас як громадян України. Перш за все, це велика честь, і ми будемо робити і далі все, що від нас залежить, щоб бути цієї честі гідними. Не буде перебільшенням сказати, що це — найважливіша нагорода в моєму житті.  Низький уклін 127-й Окремій бригаді! Ми неймовірно вдячні нашим героям за їх щоденний подвиг!”, — Сергій Бабкін.

Наразі триває благодійний тур Сергія Бабкіна містами України. Вже відбулися виступи в Ужгороді, Києві, Одесі, Чернігові, Харкові, Полтаві, Дніпрі, на черзі — Кам’янське, Івано-Франківськ, Чернівці та Мукачево. Кошти, зібрані на концертах, Сергій спрямовує 127 Окремій бригаді Сил ТрО ЗСУ у місті Харкові.

Сергій Бабкін отримав почесну відзнаку ЗСУ

В листопаді минулого року Сергій Бабкін зіграв великі благодійні концерти у Львові та Києві, а також неоголошений концерт у своєму рідному Харкові, який пройшов просто неба біля пам’ятника закоханим неподалік станції метро Архітектора Бекетова. Також відбулися виступи у НДСЛ «Охматдит» та 127-й окремій бригаді Сил ТрО ЗСУ

Загалом від початку повномасштабного вторгнення Бабкін близько 70 благодійних концертів в Україні, США, Канаді, Німеччині, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Швейцарії, Ірландії, Іспанії на Кіпрі як у складі проекту “Доброго вечора, ми з України!”, так і сольно, а усі гонорари за виступи спрямував волонтерським організаціям, які опікуються жителями та ТрО Харківщини. 

Нагадуємо, у грудні відбулася прем’єра класичного різдвяного гімну Silent Night у виконанні Сергія Бабкіна та легендарного гітариста та співака Хосе Фелісіано. В запису також взяв участь австрійський співак FaWiJo, який виступив ініціатором проєкту. Нова версія гімну є частиною проєкту FaWiJo & United Artists for Ukraine, в якому також візьмуть участь такі всесвітньо відомі виконавці — Білі Оушн, Status Quo, Gipsy Kings та інші. Кошти від монетизації відео цього проєкту також будуть спрямовані на допомогу Україні.