Сергій Лазановський записав дуетну пісню з військовим, який повернувся з фронту

Сергій Лазановський записав дуетну пісню з військовим, який повернувся з фронту

Співак Сергій Лазановський випустив нову відеороботу “Чорна хмара”, записану в дуеті з українським захисником Олександром Роменським. 

Сергій записував свою частину в Івано-Франківську, Олександр — в Києві. Кліп також знімали в столиці. 

«Я побачив Сашка в Тік Тоці. Це було відео, на якому в нього був приступ ПТСР. В іншому відео він показав своє мирне цивільне життя до війни. Так я почав слідкувати за ним в соцмережах. А пізніше побачив, що він виставив відео, де співає і я вирішив йому написати. Так ми вирішили написати і записати разом пісню», — розповідає виконавець.

Олександр служив добровольцем у 57-ій бригаді з 2022-го року. Хлопець воював на території Херсонщини, де отримав перші контузії. Там втратив побратима. Пізніше захисника перекинули на Донбас, де він отримав важкі контузії. Як наслідок – не міг ходити, порушився вестибулярний апарат, координація, майже повністю втратив зір, погіршився слух. Реабілітацію проходить і досі.

«Історія Сашка торкнулась вашого серденька… Чому саме піснею вирішили зробити для нього збір? Бо це один із способів його реабілітації, один із методів позбутись заїкання. Щоб не просити грошей, ми вирішили записати з ним відеороботу, а кошти з монетизації передати на його лікування. Ваш перегляд –  це ваш донат», — закликає Сергій Лазановський.

Нагадаємо, раніше Сергій Лазановський створив новий трек “Манила” в стилі реггетон.