Сергій Жадан у Нью-Йорку зібрав повну залу глядачів та чималу суму для потреб ЗСУ

Сергій Жадан у Нью-Йорку зібрав повний зал глядачів та чималу суму для потреб ЗСУ

Український поет Сергій Жадан зараз знаходиться у благодійному турі містами США. Жадан здійснює двотижневий творчий тур “Благодійних поетичних вечорів”, на яких збирає кошти на підтримку ЗСУ.  

У неділю він провів поетичний вечір у Нью-Йорку, в Народному домі на Мангеттені, де зібрав сотні глядачів. Поет прочитав вірші зі старих та нових збірок, зокрема з циклу поезій про сучасну війну, і закликав підтримати коштами Збройні Сили України. На благодійному аукціоні було продано, бойові прапори добровольчого формування «Хартія» з підписами бійців, дві книжки Жадана з підписом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, диск «Жадан і Собаки», блоки поштових марок «російський військовий корабель…» з підписом поета. Загальна сума зібраних коштів з перших двох виступів склала понад 10 тисяч доларів.

Сергій Жадан у Нью-Йорку зібрав повний зал глядачів та чималу суму для потреб ЗСУ

Також в одному з клубів Нью-Йорка, він виступив на одній сцені з лідером гурту Гоголь Борделло — Євгеном Гудзем, та оголосив про створення спільної пісні разом.

А ще 10-19 березня у в театрі La MaMa відбудеться прем’єра мюзиклу «Радіо 477», яку 1929 року поставив у Харкові театр Леся Курбаса «Березіль». Вважалося, що музика та слова цього твору втрачені, але, як пояснила керівниця мистецької групи «Яра», що режисерка постановки Вірляна Ткач, вісім років тому вона знайшла партитуру в Харківському архіві. Поезію до сучасного варіанта мюзиклу написав Жадан, музику – американський композитор Ентоні Колман.

Квитки за посиланням