«Серце» — нова щемка робота від Артистки Чуприненко

«Серце» — нова щемка робота від Артистки Чуприненко

«Серце» — нова щемка робота від Артистки Чуприненко

Талановитий текст, мінімалістичне звучання та кліп, змонтований з родинного архіву, — таким є новий чесний сингл «Серце» від Артистки Чуприненко. Дитина баштанів і Чорного моря та акторка київського Малого театру знову щиро співає про буденне і чуттєве, знайоме та нестерпне.

«Мої батьки прожили все своє життя на Херсонщині, залишаються там і зараз, тому мені так щемко і спрагло дивитися відео з наших родинних архівів, де вони такі усміхнені, безтурботні та вмиротворені. Найбільше за все хочеться знову бачити їх такими в реальності. Ця відеоробота — про велику любов до батьків, до свого краю та до життя. Я прагну множити цю любов, незважаючи ні на що»

Україна нині — це скривавлене серце всього світу, яке під натиском болю виявилось напрочуд сильним. Про це неможливо мовчати, адже здається, що можна тихо зів’янути від журби. Але нам потрібно рухатись далі. Тому, аби прожити цей сум із мінімальною шкодою для наших ніжних душ, разом слухаємо акустичну версію “Серця”, плачемо, але продовжуємо працювати на визволення всіх окупованих територій та наближення нашої перемоги.