SESTRA та IKSIY презентували пісню “Great People” про перемогу та надію

SESTRA та IKSIY презентували пісню "Great People" про перемогу та надію

Гурт SESTRA радий представити свою нову пісню “Great People“, яка вже зібрала безліч позитивних відгуків від шанувальників гурту. “Great People” — це результат співпраці музичного продюсера Андрія Ігнатченко (IKSIY) та талановитих дівчат з гурту SESTRA.

Ця пісня поєднує в собі сучасне звучання з етнічними мотивами саксофону, що створює глибокий і вражаючий звук, який дійсно зачаровує слухачів. 

У пісні “Great People” ґрунтовний текст допомагає нам нагадати, що ми можемо все, що хочемо, якщо не здаємося і не втрачаємо віру у себе. Слова пісні “Great People” — це поєднання віршів Тараса Шевченка та тексту солістки гурту SESTRA — Інеси Грицаєнко.

“Great People” — це гімн для всіх сильних та мужніх людей, які ніколи не здаються і вірять у свої можливості. А особливо для України, країни, яка відома своїми великими людьми, що зробили свій внесок у всесвітню культуру та науку, а зараз показують всьому світу приклад стійкості та мужності. “Ukraine is the capital of great people” — так звучить рефрен пісні, який є відданою пошаною всім великим і знаменитим українцям.

Ця пісня надихає нас не лише на досягнення власних цілей, але й на те, щоб бути кращими, ніж були вчора. Якщо ви вірите у себе і не здаєтеся, ніщо не стане на вашому шляху до успіху. Тож запаліть свій вогонь в серці, запустіть “Great People” і вперед до досягнення своїх мрій!

Гурт SESTRA гордий, що представили цю пісню своїм шанувальникам, і з нетерпінням чекають зустрічі з ними на концертах, які відбудуться вже в березні в рамках благодійного туру “From Ukraine”.