“Шаблі шапки” — сила пращурів і української землі

"Шаблі шапки" - сила пращурів і української землі

Трек “Шаблі шапки” створений до річниці визвольної війни України двома близькими друзями. Трек, який став ніби покликом від серця, мотивацією та іронією для кожного з нас, хто чекає перемоги. Час обирати себе, своє життя, своє майбутнє. Починати зміни з себе, відчувати поклик землі і силу наших пращурів-козаків, які гідно боронили свою землю. 

“Сьогодні Україна переживає складні часи, але лише справжні цінності, рідна мова та віра допоможуть нам з гідністю їх пережити, і запанувати у своїй сильній та незламній країні, яка об’єдналась навколо загального ворога. Будьте сильними, адже як ворог вступив на нашу неньку, то йому вже не втекти!”, — коментує артист.

Toni Noi – український хіп-хоп виконавець, який несе своєю музикою свідомість справжнього українця. Його музика знаходить свій відгук у серцях, його тексти підносять дух, його мета – невелика іскра незламності, яка перетвориться на бурхливе полум’я перемоги. 

Початок творчого шляху Toni Noi збігся з початком війни 2014 року. Пошук спокою, можливості закритись від світу привели його до музики. Роки написання “в стіл”, пошук стилю, вайбу, наспівування текстів… Спочатку був страх відкритися, розказати світу, знайти в собі рішучість показати свою музику, але з початком повномасштабного вторгнення в артиста прокидається ще більше свідомість справжнього українця. Зараз він розуміє, що його музика – не лише спосіб знайти спокій, це можливість побудити людей стати кращим майбутнім для нашої України.