«Шануємо своє — єднаємось у традиціях» — ТЕТ створив аутентичні різдвяні ролики

«Шануємо своє — єднаємось у традиціях» — ТЕТ створив аутентичні різдвяні ролики

Телеканал ТЕТ до свят підготував різдвяні ролики, які розповідатимуть про українські традиції. Героями сюжетів стали відомі українські зірки. Ролики вже можна побачити в ефірі.

«Шануємо своє — єднаємось у традиціях» — ТЕТ створив аутентичні різдвяні ролики

Україна та українці зараз переживають потужну трансформацію — повертаються до власних звичаїв та очищаються від насадженого радянського надбання. Наші традиції — красиві, неповторні, та мета ТЕТ — підкреслити цінність традицій, зробити їх трендовими та популярними.

Для історій було обрано чотири різдвяні традиції: колядування, День Святого Миколая, вертеп і Святвечір. Актори «Вечірнього Кварталу» та «Жіночого Кварталу», Євген Кошовий, Юрій Великий, Анастасія Оруджова, Ірина Сопонару, Юрій Ткач, Олександр Пікалов, Ірина Гатун, Степан Казанін, Катерина Нікітіна, Віра Кекелія, зберуться колядувати у традиційному українському вбрані — та, звісно, з зіркою!

А про День Святого Миколая розкажуть Катерина Осадча та Юрій Горбунов і покажуть, що найважливіше в подарунках — це увага та турбота.

Далі глядачі побачать, як їхні улюблені зірки, Володимир Дантес, Олександра Заріцька (KAZKA), Анна Саліванчук, Нікіта Добринін і Леонід Мартинчик, збирають вертеп — духовний символ українського Різдва.

І, звісно, у Святвечір ведучі «Сніданку з 1+1», Людмила Барбір, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв, Валентина Хамайко та Олександр Попов, нарешті зберуться за одним великим святковим столом — але до першої зірки — зась!

«Українські традиції — унікальні та самобутні. Ми хотіли створити різдвяну атмосферу, підкресливши в ній Українське. Кожна історія розповість про національні обряди та традиції, а також обовʼязково надихне на святковий настрій», — пояснила Анна Береза, керівниця групи просування проєктів телеканалу ТЕТ.

Заряджайтеся святковим настроєм, підтримуйте бойовий дух і цінуйте наше, українське, — дивіться телеканал ТЕТ!

Шануємо своє — єднаємось у традиціях!