“Щасливими завжди стають сміливі”: Присвята Харкову у новому альбомі Уляни Шуби

 «Дуже хочеться бути серед них»: УЛЯНА ШУБА про музичних титанів, майбутнє української музики та власне бачення індустрії 

Молода українська співачка Уляна Шуба презентувала свій перший альбом, у який увійшли 3 композиції – “Крилами”, “Щасливими” та “Чужими”. ЕР отримав назву “Відвертий альбом”, адже кожен трек розкриває окремий бік душевних переживань Уляни. “Щасливими” – головний сингл альбому – співачка присвятила Харкову, своєму рідному місту.   

Присвята Харкову у новому альбомі Уляни Шуби

Уляна вимушено залишила рідну домівку у 2022 році через війну, але весь цей час безмежно сумує за Харковом. Всю свою любов, сум і теплі спогади про своє місто співачка вклала у трек “Щасливими”. “Щасливими завжди стають сміливі” співає Уляна, бо вірить у перемогу і що мир повернеться у найсміливіше місто України. У своєму треку співачка звертається до своїх слухачів і просить не боятися майбутнього і не переставати вірити. “Щасливими” – пісня присвята місцям, де ми були щасливими, спогади про які надихають і додають енергії жити попри всі випробування і негаразди. Таким місцем для Уляни є Харків. 

Муд відео на трек “Щасливими” співачка зняла в Харкові. У відео Уляна крокує по місту і відшуковує місця, з якими у неї пов’язані теплі спогади з недавнього минулого. 

“Я щаслива, що випустила свій перший альбом. І він для мене особливий навіть не тому, що перший, а тому що я ще ніколи не була настільки відвертою в своїй творчості. В цих піснях хотіла просто ділитися наболілим, тим, що вважаю важливим для себе. Щоб мої слухачі це відчули. Мені це вдалося, тож, і назвала його – “Відвертий альбом”.

“Я була щасливою в Харкові. Я прожила там 21 рік свого життя і кожного дня відчувала наче живу всередині доброго і теплого серця, в якому вистачить любові на всіх.” – розповідає Уляна, –  “Саме тому головним треком альбому став “Щасливими”, який я присвятила Харкову, який я безмежно люблю. Часом, гуляючи Харковом, мені здавалося, що я просто знаю всіх мешканців. Ось така дружня і тепла атмосфера була у цьому місті. І я впевнена, що вона повернеться після нашої перемоги.”

“Любила вийти з дому і йти, куди очі дивляться. Або дивитися на місто з висоти пташиного польоту – підіймалася на дахи багатоповерхівок і роздивлялася людей на вулицях. А особливо мені подобалося місто ввечері – вуличні музиканти, фонтани, люди в парках… Наче Харків – це одна велика компанія, де всі класні, дружні і вміють насолоджуватися моментами життя. Сьогодні Харкову важко, вся Україна слідкує за подіями там, ми переживаємо. Для мене “Щасливими” – це можливість підтримати моє рідне місто і людей, які там живуть. Ми маємо брати приклад з них, бо навіть зараз вони зібрані і позитивні, вірять в перемогу, люблять своє місто і свою країну. В мене досі там залишаються рідні, і ми всією сім’єю віримо, що все буде добре. Треба вірити. Харків – кращий приклад: його б’ють, а він не здається. Продовжує жити і створювати.”