Пісня літа-2024: LILIA KAUFMAN випустила трек “Малинові очі”

Пісня літа-2024: LILIA KAUFMAN випустила трек "Малинові очі"

Українська співачка LILIA KAUFMAN презентує свою нову пісню “Малинові ночі”. Композиція присвячена темам романтичних стосунків, літу, теплим ночам, коли ти готовий проводити весь свій вільний час з коханою людиною і насолоджуватися один одним.

“Взагалі спочатку цю пісню я писала на продаж з Олександром Кічєвим, але через якийсь час вона засіла в моїй голові і тоді я зрозуміла, що не готова її продавати, бо вже бачила свої виступи з нею. Ми зробили круте аранжування з Костянтином Івановим (Ost1n) і отримали вже готовий результат. Я дуже вдячна собі, що все ж таки залишила цю пісню для себе”, – поділилась LILIA KAUFMAN.

Також LILIA поділилась, що мала час, коли не думала про свою сольну кар‘єру, але все змінило повномасштабне вторгнення.

“Насправді не те щоб я і дуже відходила від музики, бо співати я продовжувала завжди, просто змінювалися постійно напрями, наприклад, в духовній академії я співала і слухала різні мантри, музику, яка заспокоює нервову систему, таку, де в тобі включаються високі вібрації. Музика – це моя медитація, але саме плани професійні почали зʼявлятися вже під час війни, потім виступала на вулиці, потім вже в закладах, і вже на даному етапі мені цікаво розкривати та просувати себе саме, як співачку!” 

Надалі LILIA KAUFMAN планує випускати нові пісні, колаборації з іншими артистами та звісно виступати: “Для чого я все роблю? Задля того, щоб виступати та дарувати людям теплі емоції. І звичайно це все відбувається на живих виступах, де ти можеш поспілкуватися з публікою і бути з ними відвертою настільки, наскільки можеш”.

Нагадаємо, раніше Анна Трінчер випустила ремікс на безпрецедентний хіт “Бар за баром” .