Щедрий вечір «Дві культури в одному серці»

Щедрий вечір «Дві культури в одному серці»

Юліана Прадо, співачка з українською душею, яка живе у Відні, запрошує на свій концерт присвячений культурній та благодійній меті.

Щедрий вечір «Дві культури в одному серці»

За традицією, 14 січня українці святкують Щедрий вечір, збираючись разом з колядками та щедрівками, щоб привітати один одного зі різдвяними святами. 

На жаль, на сьогоднішній день, є дуже багато українців, які були змушені покинути свій дім, вони сумують та відчувають ностальгію за рідними людьми. Головна мета концерту – благодійна – це допомога дітям, які постраждали від війни в Україні, а також подарувати радість українцям та відчуття домашнього тепла, затишку та знайти австрійських друзів!

Головна зірка концерту – Юліана Прадо. Вона виконає українські народні пісні, колядки та щедрівки у своєму особливому стилі – кросовер.

Юліана зробить своїм співом цей вечір по-справжньому теплим, сімейним та, головне, з українською душею.

Серед запрошених гостей:  

  • Ніна Матвієнко, народна артистка України та душа української музики;
  • Музичний супровід від МАСО «Слобожанський» м. Харків, Україна, який подарує гостям незабутню енергетику та емоції; 
  • Інші запрошені з України музиканти, які об’єднались задля благої справи;
  • Австрійський дитячий хор «Chor im Hemd», який стане сюрпризом та послужить знайомством з австрійською культурою для запрошених.

Майже усі учасники концерту родом із багатостраждального Харкова, що є дуже символічно. Вони об‘єднались, щоб показати свою незламність, силу духу та нести свій талант попри всі труднощі.

На концерті Вас очікують – насичена програма концерту, жива українська пісня та австрійські колядки, кейтеринг, де можна буде скуштувати австрійську кухню, ярмарка українських майстрів, аукціон, різдвяний антураж та тепла атмосфера.

Вхід за добровільним внеском або квитком-пожертвуванням. 

14 січня о 19:00 за адресою: Карлскірхе, Карлсплац 10, Відень