Шугар повністю змінив образ і став блондином заради нового кліпу

Шугар повністю змінив образ і став блондином заради нового кліпу

Шугар повністю змінив образ і став блондином заради нового кліпу

Співак Шугар зробив новий реліз і показує стиль у новому кліпі “Afterparty”. У треку розповідається про симпатію двох людей, які аж ніяк не хотіли б щоб вечірка закінчувалась “І ми продовжимо у мому номері на Afterparty”. Шугар співає від імені персонажа до дівчини, яка стала центром його уваги і помічає, що вона відповідає взаємністю “Перевагу надавала Шугару, цим я і беру”.  

Неможливо не помітити, що у новому кліпі Шугар виступає у новому образі, адже він тепер блондин, слухачі вперше бачать його таким. “Дуже цікаво як зреагують фани” – стверджує артист і запевняє що такі зміни у нього вперше.

Не обійшлось і без авторських “фішок” співака, у куплеті артист у своїй манері згадує блогерку-інфлюенсера Сашу Бо, у фразі “мене слухають баби, але я не Саша Бо”. Це не перша пісня де Шугар згадує селебріті. Ми пам’ятаємо Тіна Кароль зробила репост у своєму Інстаграмі його треку у цьому ж жанрі “Лаванда”, саме через її згадування у куплеті.

“Ми знімали кліп близько 2 місяців, багато планів і локацій змінювалось у процесі, через погоду. Також трапився неприємний інцидент, коли у нашого оператора вкрали сумку зі світловими приладами, це також значно вплинуло на знімальний процес. Але врешті я настільки задоволений результатом і розумію що цей кліп ідеально підходить під тематику треку.” – ШУГАР

Нагадаємо,  нещодавно треки Шугара “Лаванда” та “Туман” ротувались на радіостанції KissFm, артист говорить що у нього великі плани на 2022 рік, будемо слідкувати.