Шугар розганяє нові Чутки

Шугар повністю змінив образ і став блондином заради нового кліпу

Шугар повністю змінив образ і став блондином заради нового кліпу

Український співак Шугар разом з саундпродюсером Carroty презентують вже відомий реліз “Чутки” у новому аранжуванні і дають йому нове життя.

Чутки” – пісня про відносини між хлопцем і дівчиною, які живіть в українському селі. Хлопець співає про те, що усі навколо “поза хатами” обговорюють їхні відносини і, так би мовити, сватають їх. Оскільки  в селі всі добре знають один одного – то чутки розходяться дуже швидко, навіть якщо вони не правдиві. Як співається в пісні “Пішла брехня по селу”.

Шугар прокоментував чому вони з Carroty зробили ремікс саме на цей трек:

“Останнім часом, ми українці почали дуже гостро відчувати свою національну айдентику у зв’язку з війною. Усе українське дуже сильно відгукується в кожному з нас і ми прагнемо до створення свого, для вираження рис своєї нації, мови та культури. Я помітив , що останнім часом моя пісня “Чутки” стала самою прослуховуваною серед моїх пісень, я маю привід думати що причиною є саме той емоційний стан українців, який я описав вище. Тому у нас з Тарасом (Carroty) з’явилась думка, що пісня повинна отримати нове свіже звучання, щоб її могло почути більше людей та відволіктись від новин та поринути такий сучасний етно-вайб ”.

Шугар повністю змінив образ і став блондином заради нового кліпу