SHY представила свою нову композицію

SHY представила свою нову композицію

Далека від поточної реальності SHY, остання композиція You Don’t Think of Me виконавиці була написана та записана в Києві у 2021 році:

“У той час моя творча енергія була дуже чистою, і я дуже сподівалася на майбутнє, але і зараз я вірю в силу мистецтва. Музика, кіно і література робили зі мною дива в моменти, коли я втрачала віру, дім і своїх близьких. Мистецтво — це створення, сприяння навчанню та зростанню, воно змушує людей почуватися людьми, вразливими та сильними водночас. Мистецтво — це повна протилежність війні”.

Прагнучи випустити роботу, яка не тільки відродить її кар’єру, але й утвердить, як значущий український голос, який буде почутий у всьому світі, SHY відкриває засоби інтерпретації та розуміння своєї реакції на хаотичне оточення. 

“Це щоденник дівчини-фанатки, яка шалено закохана та одержима рок-зіркою та бажає зустріти свого героя в реальному житті. Відповідно до назви та атмосфери альбому “Awkward Tunes”, ця ситуація сама по собі досить незграбна і, мабуть, трохи незріла. YDTOM — це момент одкровення про те, наскільки ти закоханий і як малоймовірно, що це обернеться щасливим кінцем, тому тобі в буквальному сенсі доводиться зруйнувати свої ілюзії”, – SHY про свій реліз.