Сьюзі презентував новий лірично-танцювальний сингл під назвою “Серед міста”

Сьюзи презентував новий лірично-танцювальний сингл під назвою "Серед міста"

Незалежний артист Сьюзі спільно зі своєю командою S UZI MUSIC презентують новий лірично-танцювальний сингл під назвою “Серед міста”.

“Більш ніж десять років я рухався сам, з початком війни переїхав до Києва та закохався не тільки у красу міста, а й знайшов кохану людину та однодумців, які мотивують та допомагають разом йти до мрії, донести усім, як може лунати та виглядати Українська музика. Кожен з нашої crew пройшов великий шлях сольно, але об’єднавшись у такий тяжкий час — ми не тільки даруємо нові емоції нашим людям, а й укорінюємо рідну мову”, — розповідає артист.

Сама музична робота була зроблена спонтанно, бітмейкер Vladix скинув Сьюзі музичний малюнок, а в той же вечір народився приспів. 

Приспів одразу сподобався оператору-постановнику Ярославу Гутенко, який запропонував зняти відеоряд.

“Було дуже холодно, і я навіть міг не відчувати пальців рук… але тепло наших сердець і трішки кави — зігрівали нас під час знімань. Ми не ставили за ціль зняти щось масштабне і пафосне, те що ви побачите — це атмосферні кадри, які несуть в собі образ молодого артиста “серед великого міста”. Приємного перегляду і буду вдячний за відгук”, — говорить Ярослав.