SKYLERR презентувала пісню “Навічно”

SKYLERR презентувала пісню "Навічно"

SKYLERR презентувала пісню "Навічно"

SKYLERR випустила свій перший трек від якого кров стигне в жилах. Співачка ще з дитинства мріяла бути почутою і писала багато віршів та текстів пісень, але музична композиція «Навічно», як зазначає сама артистка, стала для неї сакральною роботою.

Річ у тім, що трек «Навічно» народився у маленькому сільському бомбосховищі на Вінниччині, куди співачка евакуювалась із майже оточеного Києва ще в перші дні війни. Там було написано багато текстів, але трек «Навічно» зміг полонити не лише серце артистки, а й її фоловерів у соціальних мережах.

Я дуже хотіла, щоб нас почули! Саме це бажання і допомогло мені у написанні треку «Навічно», який став певним маніфестом кохання. Сидячи у бомбосховищі, я безперервно наспівувала її. І коли люди навколо зацікавилися піснею, я твердо вирішила, що її треба записувати. Ну й поділилась куплетом у соціальних мережах та була вражена реакцією людей.

“Навічно” — пісня про те, що відчуває кожен із нас у цей час. 

Може здатися, що я співаю про кохання двох людей, але це далеко не так. Насправді я писала про мою любов до своєї країни… Про вічну шану та кохання до українців, які борються з усіх сил, за своє вільне та щасливе майбутнє і до президента, якого під час війни відкрила для себе зовсім з іншого боку. Про наших захисників… Навіть у «Tik-Tok» під рядки «Навічно, я буду любити тебе» люди розповідають свою власну історію кохання до рідного дому та полеглих героїв, які віддали своє життя за любов, за Україну.

Псевдонім SKYLERR належить Валерії Кудрявець, уродженці маленького одеського містечка  Білгорода-Дністровського. Дівчина займається музикою з восьми років. Брала участь у двох сезонах телепроєкту «Х-Фактор» та здобула перемогу в телевізійному шоу «Співай як зірка».  Проте лише минулого року почала писати власні пісні та ділитися ними зі світом.

SKYLERR — одна з перших артисток музичного лейбла FoxLab, який займається просуванням молодих артистів. Лейбл створила студія звукозапису FOXXSTUDIOS, співвласником якої є відомий український продюсер Вадим Лисиця.