МУЗВАР та MONOTON представляють першу переможницю конкурсу “Шукаємо Хіт!” – sameTa з піснею “Серденько”

"Перший куплет був написаний під обстрілами в Києві" – переможниця конкурсу "Шукаємо хіт" SameTa.

"Перший куплет був написаний під обстрілами в Києві" – переможниця конкурсу "Шукаємо хіт" SameTa.

Після перемоги у конкурсі “Шукаємо хіт!” від порталу МУЗВАР і лейблу MONOTON, співачка sameTa представила студійну версію пісні “Серденько”. Артистка називає цей реліз знаковим для себе, як і стала знаковою весна 2022 року для кожного українця.

Пісня “Серденько” – ідеальний саундтрек до подорожей та прогулянок рідними містами України. Попри те, що перший куплет пісні був написаний під обстрілами, коли sameTa знаходилася у Київській області, композиція надихає і дарує віру у вільне майбутнє.

“Фраза “лютий вкрав весну” дала настрій всій пісні. Але я не хотіла в ній тиснути на “больові точки” кожного українця. Навпаки, я хотіла аби всі слухачі могли доторкнутись до мого “Серденька” та відчути легкість, можливо посміхнутись”, – коментує реліз sameTa.

На студії звукозапису MONOTON sameTa змогла своїм співом зачарувати саундпродюсера та засновника лейблу MONOTON Антона Борзенка.

«Ми зараз налаштовані підтримувати молодих ініціативних артистів, саме тому разом з МУЗВАР оголосили конкурс «Шукаємо хіт!» та записали пісню його першої переможниці. sameTa на студії з перших секунд проявила свій музичний характер. Вона мала чітке розуміння того, як має звучати пісня. Ну а коли артист дослухається до порад і одразу видає правильні інтонації у співі – це просто знахідка для саундпродюсера.”, – коментує роботу на студії Антон.

У співачки sameTa заплановано ще декілька релізів та є багато творчих ідей. Портал МУЗВАР впевнений, що у sameTa велика перспектива знайти свою авдиторію. Нагадаємо, що співачка потрапивши до ТОП-5 фіналістів конкурсу “Шукаємо Хіт!” була обрана саме слухачами.

"Перший куплет був написаний під обстрілами в Києві" – переможниця конкурсу "Шукаємо хіт" SameTa.

“Дійсно приємно працювати з артистами, які знаходяться у стані визначеності і розуміння свого місця в музиці. sameTa впевнена у своєму музичному матеріалі та йде своїм обраним творчим шляхом. Наша мета – підтримати її в цьому.” – Льоша Донцов, кріейтор порталу МУЗВАР.

Довідка: sameTa - це музичний проєкт з ліричними піснями, слова яких закарбовуються в пам’яті. Сформувався проєкт у 2019 році, в складі акустичного гурту. активно виступали з сесійними музикантами (скрипка, флейта, саксофон). У 2021 році фронтвумен проєкту Анна почала шукати нове звучання і перейшла до більш електронного, завдяки вдалій колаборації з саундпродюсером UnitA.


Інстаграм – sameTa
Інстаграм – MONOTON
Інстаграм – МУЗВАР