Солістка KAZKA стала новою амбасадоркою SPOTIFY EQUAL

Солістка KAZKA стала новою амбасадоркою SPOTIFY EQUAL

Музична платформа обрала Олександру Заріцьку обличчям глобального проєкту в Україні

Рівність, голос жінок у світі та популяризація музиканток завдяки програмі SPOTIFY EQUAL. Великий проєкт стрімінгу включає понад 50 країн, а віднедавна підтримує і наших виконавиць. Однією з перших амбасадорок в Україні стала солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька.

“У мене неймовірна новина! Я — нова амбасадорка SPOTIFY EQUAL. Музичний проєкт про жінок, артисток, музиканток, що прославляють свою країну. Така велика честь й радість для мене і така важлива ініціатива для українок, які сьогодні працюють, створюють, надихають увесь світ, роблять якісний музичний контент, попри війну, що триває в нас вдома.

Я хочу, аби про наших мисткинь говорив увесь світ, адже точно знаю, ми цього варті! Слухаймо українське, плекаймо наші традиції та культуру, будуймо майбутнє вже сьогодні. Люблю!”, — написала Олександра в своїх соціальних мережах. 

Сьогодні збірку з новими треками українських музиканток можна послухати за посиланням, а вже днями обкладинка плейлисту з зображення солістки гурту KAZKA з’явиться на Times Square.