Міша Крупін та гурт “Корупція” – сингл “До краю світу”

Міша Крупін та гурт "Корупція" - сингл "До краю світу"

7 квітня Міша Крупін та гурт “Корупція” презентували нову роботу –  пісню та кліп про дуальність життя “До краю світу”. Це друга композиція українського гурту “Корупція”, випущена під час повномасштабного вторгнення РФ та у співпраці з лейблом Papa Music. Слова та музику написав Міша Крупін.

За останній рік, як і у мільйонів українців, у Міши Крупіна відбулося багато кардинальних змін, як в особистому, так і у творчому житті. Останні трагічні події в країні змусили багатьох переосмислити життя. “До краю світу” – пісня-сповідь автора, певна межа, підведення підсумків у житті на “до” і “після”.

Прихильники творчості Крупіна помітять, що нова композиція музично відрізняється від попередніх творів. Сольним інструментом обрано гітару, звук якої пройшов через складний ланцюг електронної обробки, й це надало новизни та загадковості звучанню. В Україні Міша Крупі перший, хто використав цей прийом. Але попереду на шанувальників гурту чекають ще сюрпризи. Так, відеоробота починається з розколювання назви “Корупція”, як певний натяк на зміни у майбутньому.

Відеоробота “До краю світу” представлена у чорно-білих кольорах і має глибокий метафоричний сенс. У кадрі мінімалістична картинка: Міша Крупін та канатоходець.

У музичному відео музикант розкриває невідому дотепер сторону своєї душі. Центральне місце в роботі посідає монолог артиста до Вищих сил. Він звертається за допомогою у важку годину, щоб набратися сил та побороти труднощі й мати духовний спокій: “Нічого не відчуваю, але знаю, що Ти є”.

Коли все навколо нагадує безлад, коли опускаються руки та настає відчай, у кожної людини достатньо духовних сил, щоб виправити все і йти надалі вірним шляхом.  Ось основна ідея роботи.

“До краю світу” – ця моя нова пісня показує найкращу частину моєї творчості, відкриває вам мене. Це дуже цінно, – зазначає Міша Крупін. – Ідея була дуже гарна. Чому канатоходець? Ми довго думали. І спочатку сюжет був трохи іншим. Згодом ми вирішили, що канатоходець – це важкий вид акробатики і важкий вид спорту, але виглядає все легко зі сторони. І в цьому показані протилежності – з одного боку, важкість, а з іншого легкість балансу”.

Режисером кліпу став Ілля Михайлусь, відомий своїм нестандартним та унікальним баченням кадру. Ідея відзняти канатоходця у головній ролі прийшла не відразу, але вона чітко висвітлює всі сенси, закладені у пісні:

“Це перший кліп, в якому Міша не грає головну роль, він ніби “підспівує”. Головний герой – канатоходець. Весь кліп у нас складається з подорожі канатоходця по канату – це як абстрактна історія про життя і потяг до чогось більшого, що знаходиться поза межами світу фізичного. Тому ця пісня наче сповідь, коли співак прагне більшого, прагне очищення, катарсису, покаяння”, – ділиться потаємним Ілля Михайлусь.

Нагадаємо, 31 березня Міша Крупін та гурт “Корупція” дали концерт у Києві, на якому провели особливий благодійний аукціон і зібрали 140 тисяч гривень для допомоги українським захисникам. Міша продав свою найдорожчу гітару, яку на 40-річчя подарувала його бабуся Циля Ісаківна.

Попереду ще кілька благодійних концертів Україною, найближчі у Полтаві та рідному місті артиста – Харкові.