Сольний концерт Сергія Бабкіна у Stereo Plaza

Сольний концерт Сергія Бабкіна у Stereo Plaza

19 листопада у концертному залі Stereo Plaza відбудеться сольний благодійний концерт Сергія Бабкіна.

Сольний концерт Сергія Бабкіна у Stereo Plaza

“Від початку війни ми зіграли вже майже сорок благодійних концертів, всі кошти від яких були спрямовані волонтерським організаціям. Ми збирали гроші в Сполучених Штатах та Німеччині, в Ірландії та у Польщі, та в інших країнах Європи. Зараз прийшов час зустрітися і з моїми улюбленими людьми у рідній Україні, у серці нашої Батьківщини. 

В цьому році я мав святкувати двадцятиріччя творчої діяльності. В мене, як і в кожного з нас, були плани, які зруйнувало нашестя загарбників. Але життя неможливо відкласти, воно триває. Все що ми можемо, це жити його відповідно до викликів, з якими стикаємось на своєму шляху. Тож ми вирішили поєднати корисне з приємним і влаштувати з приводу двадцятиріччя велику благодійну подію, аби підтримати один одного та зібрати гроші для волонтерських фондів, які займаються допомогою постраждалим від війни та забезпечують потреби наших захисників на фронті. 

Чекаю на зустріч з вами 19 листопада в Києві, у концертному залі Stereo Plaza! Це буде особливий вечір, адже всім нам так потрібні тепло та надія”, – пише у своїх соціальних мережах артист.

Квитки за посиланням