Соцмережі Олі Полякової стали предметом масових бот-атак через висвітлення правди про війну в Україні

Соцмережі Олі Полякової стали предметом масових бот-атак через висвітлення правди про війну в Україні

Співачка звернулася до Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова і попросила допомоги у вирішенні питання масових блокувань персональних сторінок артистів.

«Я хотіла б публічно звернутися до Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та усіх відповідальних осіб з проханням бути почутою у вирішенні наступного, як на мій погляд, дуже важливого  питання. 

Від початку війни левова частка українських культурних діячів у своїх соцмережах активно висвітлює жахливі події війни. Завдяки своїм сторінкам в Instagram, Facebook ми постійно тримаємо зв’язок зі своєю аудиторією і підтримуємо інформаційний фронт, співпрацюємо з благодійними фондами, аби зробити внесок у нашу спільну перемогу. Однак, останнім часом на соцмережі багатьох селебриті та лідерів думок з багатомільйонною аудиторією посилилися бот-атаки, які призводять до блокування та видалення цих сторінок. Подібна історія набуває системного характеру. 

За останні декілька днів моя сторінка в Інстаграм була неодноразово атакована: видаляються публікації з важливою інформацією про благодійні збори, світлини з наслідками ракетних ударів по українських містах… Таким чином ми втрачаємо зв’язок з величезною аудиторією не лише в Україні, а й закордоном. Нам цинічно намагаються закрити рота у висвітлюванні правди!

Не дивлячись на те, що останнім часом ми максимально стримані у своїх публікаціях, виважені у формулюванні думок і слів, соцмережі все одно перебувають під постійною атакою. Сьогодні моя сторінка в інстаграм була видалена. І такі випадки серед українських виконавців, на жаль, непоодинокі. Я прошу допомоги у вирішенні цього питання та щиро сподіваюся бути почутою!», – говорить Оля Полякова.