Віталій Козловський представив пісню “Вільні”

Віталій Козловський представив пісню "Вільні"

Віталій Козловський представляє пісню «Вільні» – своєрідний маніфест свободи і незламності українців.

Ігор Лузанов, автор пісні, написав її після того, як ворожа ракета зруйнувала його дім в Харкові. Під обстрілами та емоціями від пережитого народились рядки композиції.

“Мене  вразила історія «Пташки» – Катерини Поліщук. Цю пісню я співаю з думками про неї та про героїчних людей, які стоять за нас усіх. Катерині 21, вона парамедик, добровольцем поїхала до Маріуполя рятувати людей. З побратимами пройшла пекло Азовсталі, полон. По них били бомбами, а вони працювали і співали. Не зламались навіть там, де ламалася сталь. І завдяки таким людям Україна не зламається ніколи. Будемо з піснею йти до Перемоги, бо ми вільні і наша віра незламна”, – коментує Віталій Козловський.

Віталій Козловський представив пісню "Вільні"

Зараз Віталій Козловський знаходиться в Києві та дав вже понад 90 концертів для ЗСУ, медиків, переселенців та рятувальників.

«Зараз це спільна мета усіх – боротись за те, щоб кожний воїн, який зараз в полоні, повернувся додому. За декілька днів до виходу пісні я дізнався, що 108 полонених жінок повернулись до України. Серед них – Вікторія, яка була на Азовсталі з маленькою донькою Алісою. Окупанти розлучили їх навесні, дитину відправили в Запоріжжя, а маму – в полон. Тепер вона нарешті поряд з донькою. Кожній з цих надзвичайних жінок так хочеться подякувати та обійняти. Все, що я роблю – я присвячую саме їм», – коментує співак.

Кліп знімали в Києві. Жіночу роль зіграла Аделіна Снігир. Режисер відео – Володимир Колос.