Співачка Аніт презентувала нову пісню «Співаю і плачу» та відеороботу на неї

Аніт презентувала нову пісню «Співаю і плачу» та відео на неї

Втілення пошуку себе і втрачених звʼязків, які знайшли відображення в глибинах мелодій та  рядках пісні.

Іноді нам треба залишити минуле, яке раптово виявилось зовсім не ідеальним, щоб мати змогу йти далі до свого світлого майбутнього. Дуже важко зробити крок вперед, особливо коли душу розриває від болю на дрібнесенькі шматки. Ти хочеш жити далі, але боїшся майбутньої невідомості, хто і що скаже, поряд море спогадів і так далі. 

Історія дівчини, яка попри надзвичайно сильні почуття, змогла знайти в собі сили залишити свої стосунки в минулому. Звичайно дуже страшно  щось змінювати в житті, але і терпіти стосунки не потрібно. Дуже велика кількість дівчат, жінок, які бояться піти від стосунків і терплять цей біль, але треба знайти в себе сили та зробити цей крок у майбутнє.

«Любі дівчата, жінки, якщо вам боляче і ви більше не можете продовжувати бути в цих стосунків, не бійтеся відпустити минуле»-передає співачка ANIT

Ця історія точно не залишить вас байдужими, комусь буде шкода дівчини, комусь втраченого кохання, комусь часу витраченого на людину. Дана пісня поверне вас до суворої реальності та до думок про тих людей, які поряд.

Музичне  відео зняв молодий та талановитий оператор Віталій Маслов(він сказав, щоб так написати про нього, без пафосу). Стилістом кліпу стала засновниця проєкту by Ami ua-Вероніка. Кліп знімали у Києві, на різних локаціях, тим самим я хотіла показати красу нашого міста.