Співачка ҐAVA рада поділитись з вами зі своїми думками в новій пісні «Сітка»

Співачка ҐAVA рада поділитись з вами зі своїми думками в новій пісні «Сітка»

Віртуальна маскувальна сітка – як спосіб зберегти ментальне здоров’я 

Пісня освітлює важливу проблему сьогодення, а саме: залежність людей від соціальних мереж. Ця пісня відображає наші думки та відчуття про життя у світі, де віртуальна реальність має значно більше впливу, ніж здається на перший погляд. 

Співачка ҐAVA рада поділитись з вами зі своїми думками в новій пісні «Сітка»

«Цінність важливих оцінюється вподобайками, лайками… щось точно пішло не так.» – співає ҐAVA

Текст пісні проникає в сутність сучасного життя, де ми часто занурюємося у мережу, втрачаючи зв’язок з реальними емоціями та людьми. «Замість очей – екран. Фраза – замість розмови.» – співається в пісні. Ці рядки спонукають нас задуматися про те, як часто ми ховаємо свої справжні почуття під маскою віртуальної платформи, і як це впливає на наше життя та стосунки.

Музичне виконання пісні додає йому ще більше емоційного навантаження, звучання допомагає відчути важливість теми та зачаровує слухача від перших нот. 

Особливістю пісні є те, що в ній можна почути голос дикторки першого трамвая міста Дніпра. Сам трамвай символізує соціальні мережі. І коли ти наважуєшся «втекти з мережі» ти виходиш з трамвая і чує голос дикторки «На все добре! Хай щастить!».  Хоча, кожен слухач знайде свої сенси під час прослуховування.

«Я впевнена, що ця пісня зможе знайти відгук у вашому серці й, можливо, навіть змусить задуматися про те, як ми взаємодіємо з цифровим світом навколо нас. » – звертається ҐAVA.