Дніпровський альтернативний гурт Slice of story представляє новий сингл “Поміж тортур”

Дніпровський альтернативний гурт Slice of story представляє новий сингл "Поміж тортур"

Дніпровський альтернативний гурт Slice of story представляє новий сингл “Поміж тортур”.

Гурт створено у 2015 році, коли два студенти з ДІІТу прийшли справдити свою мрію і пограти музику в справжній професійній студії. Тоді вони ще не знали, як сильно їх затягне у вир музичного світу. Гурт прийшов від брудного панк звучання до хардкору гостро соціальних пісень. У своїй основі Slice of story має за мету донести проблеми новітнього суспільства до мас і дати можливість переосмислення їх в корені. Адже кожен з нас — частина якоїсь історії, яку не всі мають сили розповісти.  В гурті на цей час чотири учасники: Олег Низовский — вокал, Роман Хел — бас, Данило Ляшенко — гітара, Ігор Чейз — драми.

“Поміж тортур” — це крик “На Поміч!” для тих людей у яких не було дитинства. Хоч ми й відходимо від “совєтского” виховання, але на превеликий жаль залишається ще багато сімей, де жвавий потиличник — це основний аргумент. Ці люди виростають і тікають від виховання, вони не хочуть дітей, тому що вони бояться бачити в дзеркалі свого батька чи матір.  У композиції відтворена атмосфера безвиході, розпачу та крику, яка не залишить вам вибору. Ви зупинитесь і звернете не це увагу.

Над композицією працював саунд-майстер Ярослав Целуйко, який допоміг передати потрібні емоції завдяки звуку. Ну, а все інше вже робота “Слайсів”.