Співачка ЮЛІЯ РÓЗНЕН присвятила пісню українським біженцям – «ЛЕЛЕКИ»

Співачка ЮЛІЯ РÓЗНЕН присвятила пісню українським біженцям - «ЛЕЛЕКИ»

Довгоочікувана прем’єра пісні ЮЛІЇ РÓЗНЕН «Лелеки», яку вона присвятила українським переселенцям.

««ЛЕЛЕКИ» –  цю пісню я присвятила нашим українським біженцям, котрі внаслідок повномаштабного вторгнення військ російської федерації, втратили свій дім назавжди, та були вимушені виїхати за межі своєї країни. Де б ви не були, пам‘ятайте, Україна тужить за вами й понад усе хоче, аби ви, як найшвидше повернулися додому!», – коментує співачка.

З продовженням війни доля кожного українця змінилась назавжди. Це присвята нашим переселенцям які вимушені шукати прихисток далеко від дому, але не полишають надію на повернення. Вони всі – діти України.

Співачка ЮЛІЯ РÓЗНЕН присвятила пісню українським біженцям - «ЛЕЛЕКИ»

«Я не зупиняюся на досягнутому і вірю в диво. Моя музика лікує серця», – додала артистка.

Нагадаємо, що одною з найгучніших робіт ЮЛІЇ РÓЗНЕН стала пісня «Живи», яку вона написала в лютому 2022 року. Розмістивши демку за 6 днів до початку війни стало зрозуміло – це «в серце».

Кліп вдалось випустити лише 21 березня, вже після евакуації з зони бойових дій та перебуваючи в безпеці. Завдяки роботі команди пісня почала активно «захоплювати» серця слухачів – понад 1 мільйон переглядів в YouTube, Facebook та Instagram, Top Shazam Ukraine, мільйони переглядів в TikTok, тисячі на стрімінгових сервісах.

Співачка ЮЛІЯ РÓЗНЕН присвятила пісню українським біженцям - «ЛЕЛЕКИ»